MasterChef ONLINE i w TV - odcinek 3. Co się będzie działo 22.09.2019?

2019-09-20 16:11 RW
MasterChef 22.09.2019 - odcinek 3. Co się będzie działo?
Autor: MasterChef / TVN MasterChef 22.09.2019 - odcinek 3. Co się będzie działo?

MasterChef 22.09.2019 to powrót do przeszłości! Co się wydarzy w trzecim odcinku? Sprawdźcie zapowiedź już teraz. Będzie się działo!

MasterChef 22 września 2019 - co się wydarzy w 3. odcinku? Jakie zadania czekają na uczestników popularnego programu? Finałowa czternastka staje do rywalizacji o statuetkę zwycięzcy programu. W setnym odcinku polskiego MasterChefa jurorzy przygotowali dla zawodników szereg niespodzianek. Jakich dokłądnie?

MasterChef online - odcinek 3

Najpierw będą mogli przekonać się o tym, jak wiele drzwi otwiera udział w programie, spoglądając na to, jak potoczyły się losy dotychczasowych laureatów. Następnie będą musieli wykazać się, przygotowując danie, które chcieliby serwować w swojej wymarzonej restauracji. W drugiej części odcinka Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach zabiorą uczestników w podróż do prawdziwego kuchennego koszmaru – baru mlecznego rodem z PRL-u! Już teraz cały odcinek możecie zobaczyć na platformie player.pl.

MasterChef - co to za program?

Kucharze-amatorzy będą walczyć o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Zanim jednak jeden z nich stanie na wymarzonym podium, musi pokonać setki konkurentów z całego kraju, dostać się do finałowej czternastki wybrańców i stanąć z nimi w szranki, mierząc się z szeregiem kulinarnych wyzwań.

NAJNOWSZE