MasterChef Junior 5 - powtórki. Kiedy i o której w TVN?

2020-02-26 10:35
MasterChef
Autor: Materiały Prasowe

Już po raz piąty młodzi adepci sztuki kulinarnej będą walczyć o tytuł MasterChefa Juniora! Jak co roku nowe odcinki programu startują w wiosennej ramówce TVN. Komu tym razem uda się wygrać statuetkę, nagrodę pieniężną i wycieczkę w dowolne miejsce na świecie? Rok temu najlepszą młodą kucharką w programie kulinarnym TVN okazała się Julia Foremny i to ona została czwartym polskim MasterChefem Juniorem.

MasterChef Junior 5 - powtórki. Kiedy i o której oglądać w TVN dodatkowe odcinki programu? Programy kulinarne w Polsce od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. MasterChef - zarówno Junior, jak i 'dorosły', nie są tu wyjątkami. Nic więc dziwnego, że stacja po raz piąty zdecydowała się wznowić ten format.

MasterChef Junior 5 - powtórki. Kiedy i o której w TVN?

Piąta edycja programu jak zwykle emitowana będzie w niedziele o godzinie 20:00 począwszy od 8 marca. Powtórki natomiast będą emitowane w następną sobotę po emisji odcinka - przykładowo powtórka odcinka pierwszego ukaże się 14 marca o godzinie 13:20.

Na najlepszą czternastkę najpopularniejszego kulinarnego show czekać będą liczne niespodzianki i arcytrudne zadania! Wyjątkowy masterclass przeprowadzi posiadacz gwiazdki Michelina, Wojciech Modest Amaro. Mistrzowski autorytet sprawdzi, jak zawodnicy poradzą sobie z przygotowaniem tatara z troci z sufletem dyniowym i dressingiem z rokitnika. Na planie pojawi się także Magik Y, który zaprezentuje kulinarną sztukę iluzji! W tegorocznej edycji „MasterChef Junior” spotkamy się również z laureatami poprzednich sezonów. Ola Nguyen zweryfikuje umiejętności uczestników w dziedzinie kuchni azjatyckiej. Z kolei Grzegorz Zawierucha i Paulina Foremny dadzą pokaz swoich popisowych dań, które młodzi kucharze będą musieli odtworzyć.

NAJNOWSZE