MasterChef Junior 5 - kiedy i o której w TVN?

2020-03-01 12:53 kw
MasterChef Junior
Autor: screen Facebook/MasterChef Junior Polska TVN

MasterChef Junior to program, który zadebiutował na antenie TVN na początku 2016 roku. Uczestnikami show są dzieci uwielbiające gotowanie i kulinarne wyzwania. Podczas castingów do programu wyłonionych zostaje czterdziestu utalentowanych, młodych kucharzy, którzy walczą o wejście do finałowej czternastki. W każdym odcinku finaliści mierzą się w dwóch konkurencjach, które nie należą do najłatwiejszych. Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja show. Sprawdźcie dni i godziny emisji programu.

MasterChef Junior 5 - kiedy i o której w TV? MasterChef Junior od samego początku przyciąga ogromną publiczność. Widzowie uwielbiają oglądać młodych kucharzy, którzy rywalizują w przeróżnych konkurencjach. Dania przygotowane przez uczestników ocenia jury w składzie: Ania Starmach, Mateusz Gessler oraz Michel Moran. W programie nie brakuje również gości specjalnych. Jednym z najbardziej wymagających jest oczywiście Magda Gessler, która jak nigdy inny zna się na kuchni. Przed nami piąta edycja programu. Kiedy i o której oglądać nowe odcinki?

MasterChef Junior 5 - kiedy i o której w TV?

MasterChef Junior cieszy się sporą sympatią ze strony widzów. Nie dziwi więc fakt, że już wkrótce na antenie TVN zadebiutuje kolejny, piąty już sezon produkcji. Pierwszy odcinek będziemy mieli okazję obejrzeć już w niedzielę, 8 marca, o godzinie 20:00. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień, o tej samej porze. Ponownie w jury pojawią się: Ania Starmach, Mateusz Gessler oraz Michel Moran. 

NAJNOWSZE