MasterChef 2023

i

Autor: Materiały prasowe

MasterChef Junior 2023 - kiedy w TV nowe odcinki? Data i godzina emisji

2023-03-11 11:12

Uwielbiany przez wielu widzów program „MasterChef Junior” doczekał się już 8. edycji! Zapowiadają się kolejne kulinarne rywalizacje, w których zobaczymy wielu gości specjalnych. Wśród nich nie zabraknie m.in. Sary James. Kto tym razem znalazł się w jury i kiedy oglądać nowe odcinki?

MasterChef Junior to jeden z tych programów, który przy każdej swojej edycji gromadzi tysiące widzów przed telewizorami. Zainteresowaniem cieszy się również w internecie, bo wszystkie odcinki stacja TVN udostępnia w serwisie Playera. Z początkiem 2023 roku, potwierdziło się, że kulinarne show powraca z 8. edycją do ramówki, a młodzi kucharze ponownie staną przed wyzwaniami wymagających sędziów. Lista gości specjalnych w tym sezonie również może imponować, więc fani na pewno nie będą chcieli przegapić żadnego odcinka. O której godzinie i kiedy oglądać program? Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiosenna ramówka TVN 2023. Dorota Wellmann poprowadzi własny program!

Sara James o udziale w amerykańskiej edycji „Mam Talent”

MasterChef Junior 2023 - JURY i GOŚCIE

Kucharze staną, między innymi, przed takimi wyzwaniami, jak przygotowanie mistrzowskich pierogów, najsmaczniejszych dań z ryb czy rozpływających się w ustach żeberek. W składzie jury ponownie znaleźli się Anna Starmach, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. W programie nie zabraknie również gości specjalnych - z młodymi kucharzami spotka się, m.in. Sara James, Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem oraz Magda Gessler.

Sonda
Który program jest lepszy: MasterChef czy MasterChef Junior?

MasterChef Junior 2023 - kiedy nowe odcinki w TV?

Na zwycięzcę ósmej edycji „MasterChef Junior” czeka przygotowana specjalnie z tej okazji statuetka, czek na 15 tysięcy złotych oraz nagroda specjalna: 35 tysięcy złotych od sponsora programu i warsztaty kulinarne. Pierwszy odcinek “MasterChef Junior” pojawi się już 5 marca 2023 r. o godzinie 20:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE