MasterChef

i

Autor: Materiały Prasowe

MasterChef 2020 - FINAŁ. Kiedy poznamy zwycięzcę 9. edycji programu?

2020-09-29 12:12

Kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Zanim jednak jeden z nich stanie na wymarzonym podium, musi pokonać setki konkurentów z całego kraju, dostać się do finałowej czternastki wybrańców i stanąć z nimi w szranki, mierząc się z szeregiem kulinarnych wyzwań.

MasterChef 2020 - FINAŁ. Kiedy poznamy zwycięzcę 9. edycji programu? W tym roku, po raz pierwszy w historii programu, castingi odbyły się drogą internetową. Spośród setek kandydatów, widzowie wybrali trójkę faworytów, która znalazła się w finałowej stawce. Jednak tylko najlepsza czternastka otrzymała wymarzony fartuch MasterChefa.

MasterChef 2020 - FINAŁ. Kiedy poznamy zwycięzcę 9. edycji programu?

Po raz pierwszy od dziewięciu lat kucharze zmierzą się ze sobą na Wawelu, gdzie oceni ich dziesięciu wybitnych szefów kuchni. W zupełnie nowym wydaniu rozstrzygnie się też tegoroczny półfinał programu! Uczestnicy poznają miejsca, w których powstaje nowoczesna polska kuchnia na najwyższym, światowym poziomie. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę 9. polskiego MasterChefa. Kto powtórzy sukces Grzegorza Zawieruchy i skradnie podniebienia jurorów? Finałowy odcinek programu powinien zostać wyemitowany na początku grudnia - najprawdopodobniej 6 grudnia 2020.

O jaki program rozrywkowy chodzi? Zgadniesz po 3 słowach?

Pytanie 1 z 10
Demolka, loki, jedzenie
Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE