MasterChef 2020 - będzie kolejna edycja? Kiedy 9 sezon programu kulinarnego?

2019-10-21 12:24 aw
MasterChef
Autor: Materiały Prasowe

Jesienią 2019 TVN rozpoczął ósmą już edycję kulinarnego show. W tym sezonie wśród kucharzy-amatorów walczących o tytuł MasterChefa znalazł się między innymi brat aktora Rafała Zawieruchy! Uczestnicy programu ponownie zostali wystawieni na bardzo trudne kulinarne próby. Jak na razie TVN zdecydowanie nie może narzekać na oglądalność MasterChefa. Czy to oznacza, że stacja szykuje kolejną edycję?

MasterChef 2020 - będzie kolejna edycja? Kiedy 9 sezon programu kulinarnego? Pierwsza edycja programu trafiła na antenę TVN w 2012 roku, a show z miejsca stał się jednym z największych hitów stacji. Nic dziwnego, że TVN kolejne edycje wznawia co roku. Czy 2020 również nie będzie wyjątkiem? Co już wiadomo o 9 edycji MasterChefa?

MasterChef 2020 - będzie kolejna edycja? Kiedy 9 sezon programu kulinarnego?

Póki co TVN nie potwierdził jeszcze, że jesienią 2020 zobaczymy kolejną odsłonę MasterChefa. Jednak biorąc pod uwagę popularność tego programu, jest to raczej pewne. Oglądalność kulinarnego show w TVN jest cały czas wysoka, a stacja nadal decyduje się na jego emisję w najlepszym czasie antenowym. Najprawdopodobniej 9 edycja MasterChefa rozpocznie się na początku września 2020 roku.

MasterChef 2020 - casting. Jak się zgłosić do programu?

Castingi do jesiennej edycji programu zwykle rozpoczynają się wiosną. TVN zazwyczaj zamieszcza informację o poszukiwaniu uczestników do nowej edycji w połowie marca. Wówczas należy wejść na stronę programu i uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Formularz do 9 edycji MasterChefa powinien pojawić się na stronie najpóźniej w kwietniu 2020.

NAJNOWSZE