Maria Dębska - ojciec, matka, ślub, mąż, wiek, wzrost, filmy, Instagram. Kim jest?

2021-09-27 13:40 kru
Maria Dębska - ojciec, matka, mąż, wiek, wzrost, filmy, Instagram. Kim jest?
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Maria Dębska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Za rolę Kaliny Jędrusik w filmie Bo we mnie jest seks otrzymała główną nagrodę podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Do tej kreacji aktorka przytyła prawie 10 kilogramów! Jak rozwija się kariera Marii Dębskiej? Oto kilka ciekawych informacji na temat aktorki!

Maria Dębska - ojciec, matka, mąż, wiek, wzrost, filmy, Instagram. To te hasła najczęściej pojawiają się w wyszukiwarce. Fani artystki przeczesują Internet w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące jej życia. Maria Dębska już w czasie studiów zaskakiwała talentem. w 2016 roku otrzymała Grand Prix podczas 34. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Obecnie aktorka podbija polski przemysł filmowy i serialowy. Jesteście ciekawi, co u niej słychać? Poznajcie Marię Dębską już teraz!

The Crown sezon 5 - kiedy? Data premiery, obsada, zwiastun

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Maria Dębska - ojciec, matka

Choć w Internecie nie znajdziemy wielu informacji na temat ojca aktorki, można powiedzieć, że kobieta pochodzi z rodziny o filmowych tradycjach. Jej matką jest reżyserka Kinga Dębska.

Maria Dębska - mąż, ślub

Maria Dębska jest mężatką. Związała się z aktorem Marcinem Bosakiem. Para wzięła ślub w 2020 roku.

Maria Dębska - wiek

Dębska urodziła się 22 maja 1991 w Warszawie. Ma obecnie 30 lat.

Maria Dębska - wzrost

Ile wzrostu ma aktorka? Maria mierzy 168 cm.

Maria Dębska - filmy

Artystka może pochwalić się rolami w znanych i docenianych produkcjach. Widzieliśmy ją m.in. w filmach: Zabawa zabawa czy Cicha Noc. Co więcej, Dębska zagrała w kilku serialach, np. W rytmie serca czy Barwy Szczęścia.

Maria Dębska - Instagram

Aktorka chętnie dzieli się swoim życiem zawodowym i prywatnym w mediach społecznościowych. Możecie ją znaleźć na Instagramie pod nazwą @marysiadebska.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE