Marek Krzykacz Pawłowski: wiek, ile miał lat, na co zmarł, syn, żona, biografia

2021-01-18 11:23 AW
Marek Pawłowski
Autor: Materiały prasowe TVN

Marek Krzykacz Pawłowski: wiek, ile miał lat, na co zmarł, syn, żona, biografia - te zapytania na temat uczestnika Złomowiska.pl wyszukujecie najczęściej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Marek był jednym z najbardziej lubianych uczestników emitowanego na Discovery Channel programu. Widzowie uwielbiali jego poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia, a informacja o jego śmierci była ogromnym ciosem dla wszystkich fanów Złomowiska.

Marek Krzykacz Pawłowski: wiek, ile miał lat, na co zmarł, syn, żona, biografia - te frazy na temat uwielbianego uczestnika Złomowiska.pl wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Marku Pawłowskim? Krzykacz związany był z programem Złomowisko.pl od pierwszego sezonu, czyli od 2015 roku. Stacja Discovery Channel Polska informację o jego śmierci przekazała 1 stycznia 2021 roku.

Marek Krzykacz Pawłowski: wiek, ile miał lat, rok urodzenia

Dokładna data urodzenia Marka nie jest niestety znana, wiadomo jednak, że zmarł w wieku 47 lat.

Marek Krzykacz Pawłowski: na co zmarł?

Marek zmarł w sylwestra, a informacja o jego śmierci została podana w mediach w Nowy Rok. Choć wiadomość o jego śmierci mocno wstrząsnęła fanami programu, dokładna przyczyna do tej pory nie została ujawniona. W komentarzach pojawiło się wiele komentarzy, że przyczyną śmierci był wylew, jednak nie zostały one oficjalnie potwierdzone. Pogrzeb Marka Pawłowskiego został zaplanowany na 8 stycznia 2021 roku.

Marek Krzykacz Pawłowski: syn, żona

Syn Marka, Janusz, również był uczestnikiem programu Złomowisko.pl. Po jego śmierci razem ze swoją mamą, Joanną, żoną Marka, stworzyli zbiórkę i zwrócili się z prośbą do fanów Marka, aby zamiast kupować kwiatów, przelali symboliczną kwotę na pomnik.

Marek Krzykacz Pawłowski: biografia

Marek Pawłowski mieszkał w podwarszawskim Pruszkowie. Zbieranie złomu było jego codzienną pracą. Jak czytamy na jego stronie internetowej, Marek razem z Edkiem 'nie bali się żadnego złomu' i zajmowali się wspólnie wywozem z podwórek, piwnic czy mieszkań. Markowi ogromną popularność przyniósł udział w programie Złomowisko.pl, z którym związany był od samego początku. Błyskawicznie stał się ulubieńcem widzów, którzy pokochali jego optymizm, wesołe usposobienie, a także uczynność i wielkie serce. Niewątpliwie to właśnie dzięki Markowi Złomowisko.pl cieszyło się tak dużą oglądalnością. Marek Krzykacz Pawłowski zmarł 31 stycznia 2020 roku.

Najlepsze teksty Marka "Krzykacza" ze Złomowisko.pl
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE