Marek Krzykacz Pawłowski: wiek, ile miał lat, na co zmarł, syn, żona, biografia

2021-01-18 11:23 AW
Marek Pawłowski
Autor: Materiały prasowe TVN

Marek Krzykacz Pawłowski: wiek, ile miał lat, na co zmarł, syn, żona, biografia - te zapytania na temat uczestnika Złomowiska.pl wyszukujecie najczęściej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Marek był jednym z najbardziej lubianych uczestników emitowanego na Discovery Channel programu. Widzowie uwielbiali jego poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia, a informacja o jego śmierci była ogromnym ciosem dla wszystkich fanów Złomowiska.

Marek Krzykacz Pawłowski: wiek, ile miał lat, na co zmarł, syn, żona, biografia - te frazy na temat uwielbianego uczestnika Złomowiska.pl wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Marku Pawłowskim? Krzykacz związany był z programem Złomowisko.pl od pierwszego sezonu, czyli od 2015 roku. Stacja Discovery Channel Polska informację o jego śmierci przekazała 1 stycznia 2021 roku.

Marek Krzykacz Pawłowski: wiek, ile miał lat, rok urodzenia

Dokładna data urodzenia Marka nie jest niestety znana, wiadomo jednak, że zmarł w wieku 47 lat.

Marek Krzykacz Pawłowski: na co zmarł?

Marek zmarł w sylwestra, a informacja o jego śmierci została podana w mediach w Nowy Rok. Choć wiadomość o jego śmierci mocno wstrząsnęła fanami programu, dokładna przyczyna do tej pory nie została ujawniona. W komentarzach pojawiło się wiele komentarzy, że przyczyną śmierci był wylew, jednak nie zostały one oficjalnie potwierdzone. Pogrzeb Marka Pawłowskiego został zaplanowany na 8 stycznia 2021 roku.

Marek Krzykacz Pawłowski: syn, żona

Syn Marka, Janusz, również był uczestnikiem programu Złomowisko.pl. Po jego śmierci razem ze swoją mamą, Joanną, żoną Marka, stworzyli zbiórkę i zwrócili się z prośbą do fanów Marka, aby zamiast kupować kwiatów, przelali symboliczną kwotę na pomnik.

Marek Krzykacz Pawłowski: biografia

Marek Pawłowski mieszkał w podwarszawskim Pruszkowie. Zbieranie złomu było jego codzienną pracą. Jak czytamy na jego stronie internetowej, Marek razem z Edkiem 'nie bali się żadnego złomu' i zajmowali się wspólnie wywozem z podwórek, piwnic czy mieszkań. Markowi ogromną popularność przyniósł udział w programie Złomowisko.pl, z którym związany był od samego początku. Błyskawicznie stał się ulubieńcem widzów, którzy pokochali jego optymizm, wesołe usposobienie, a także uczynność i wielkie serce. Niewątpliwie to właśnie dzięki Markowi Złomowisko.pl cieszyło się tak dużą oglądalnością. Marek Krzykacz Pawłowski zmarł 31 stycznia 2020 roku.

Najlepsze teksty Marka "Krzykacza" ze Złomowisko.pl
NAJNOWSZE