Manat azerbejdżański, tak jak turkmeński... Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2021-07-19 11:02 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Czy Maciej Adamski z Warszawy dołączył do grona zwycięzców głównej wygranej w teleturnieju Milionerzy? To pytanie zadają sobie wszyscy widzowie, którzy widzieli jego fenomenalny wstęp w odcinku z czwartku 12 listopada 2020 roku. Maciej szedł jak burza i niemal bez żadnych problemów odpowiedział na wszystkie pytania - włącznie z tym za 500 tys. zł. Teraz przed uczestnikiem zostało tylko jedno, najważniejsze za milion złotych.

Manat karaibski, tak jak afrykański, z kończyn ma tylko przednie. A manat azerbejdżański, jak tak turkmeński... Jak brzmi odpowiedź na to pytanie za milion złotych i czy dobrze wskazał ją uczestnik? Propozycje, które wskazał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) ma i przednie, i tylne, B) zastąpił rubla, C zakrywa całe ciało), D) jest samotnikiem. Czy Maciej Adamski dołączy do grona zwycięzców głównej wygranej Milionerów? W 2020 roku nie udało się to jeszcze żadnemu z uczestników programu.

Manat karaibski, tak jak afrykański, z kończyn ma tylko przednie. A manat azerbejdżański, jak tak turkmeński...

Uczestnik ostatecznie postanowił nie ryzykować i zrezygnował, zabierając 500 tys. zł. Poprawna odpowiedź na to pytanie to B) zastąpił rubla.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE