Mama GInekolog

i

Autor: Instagram.com/mamaginekolog; Youtube.com/rafalgosciu Mama GInekolog - jej rodzina posiada dom Siary z Kilera!

Mama Ginekolog wychowała się w willi... Siary z Kilera! "Jedna z lepiej skrywanych tajemnic"

2023-02-08 16:56

Mama GInekolog to osoba, która cieszy się coraz większą popularnością w polskim internecie. Śledzi ja prawie milion osób. Jakiś czas temu influencerka zdradziła pewną rodzinną tajemnicę, która może zainteresować fanów dawnych polskich komedii. Okazuje się, że jej rodzice są właścicielami willi, którą wykorzystano do nagrań kultowego filmu Kiler!

Kiler to jedna z najpopularniejszych polskich komedii. Choć od jej premiery minęło już wiele lat, widzowie oglądając ją, zawsze bawią się bardzo dobrze. Jedną z najbardziej pamiętanych postaci jest Siara, w którego wcielał się aktor Janusz Rewiński. Duża część akcji filmu dzieje się w jego luksusowej wilii. Fani filmu najbardziej pamiętają strefę z basenem. To tam nakręcono legendarną scenę, w której Siara wrzuca telewizor do wody. Po latach okazało się, kto tak naprawdę jest właścicielem posiadłości. Rezydencja należy do rodziny znanej i kontrowersyjnej influencerki Mamy Ginekolog. Kobieta zdradziła kilka ciekawostek na ten temat.

Kiler powróci po 25 latach? Cezary Pazura o trzeciej część filmu

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Mama Ginekolog o willi Siary z Kilera

To była jedna z najbardziej skrywanych tajemnic Mamy Ginekolog. Słynna willa Siary z Kilera należy do jej rodziców! Jak do tego doszło? - Wróćmy troszeczkę do lat 90. Moi rodzice wracają z emigracji. Moja mama tworzy pierwsze luksusowe czasopismo o wnętrzach. Jest redaktorem naczelnym i przyjmuje nagrodę bizneswoman roku 1991. Tymczasem budują swój dom. Głowa pęka od pomysłów prosto z czasopism międzynarodowych! Wyobrażenia szaleje i tym sposobem zamiast salonu, mamy wielki basen. Pomyślicie sobie, że to super. Jakbym miała basen w domu, to bym pływała codziennie. No więc uwierzcie mi, że ani jako dziecko, ani jako nastolatka, nigdy nie pływałam tam codziennie, a raczej pływałam tam trzy razy w roku. Także basen w domu nie polecam, chyba że mieszkacie w Miami i macie go przed domem. A jak to się stało ?! To już inny temat - czytamy na Instagramie Mamy Ginekolog.

Od tamtej pory minęło dużo czasu i nadal nie wiemy, jak to się stało, że Kilera nakręcono właśnie tam. Mamy jednak zdjęcie, które potwierdza, że to prawda!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE