Mam Talent 2020: prowadzący i jury 13 edycji. Duże zmiany w programie!

2019-12-02 12:36
Mam Talent
Autor: Materiały Prasowe

12 edycję Mam Talent, której finał mogliśmy oglądać 30 listopada, wygrali Maria Gawlik i Julian Waglewski, którzy zaprezentowali show akrobatyczne. To już piąty raz w historii programu, gdy zwyciężają przedstawiciele tej właśnie dyscypliny. Kto okaże się największym talentem w Polsce w 2020 roku? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jednak uczestnicy programu to nie jedyne, co zmieni się w 13 edycji.

Mam Talent 2020: prowadzący i jury 13 edycji. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach programu? Na widzów czeka spora zmiana. O ile skład jurorski nieco zmieniał się od pierwszej edycji show, tak do tej pory bez zmian pozostawali prowadzący. W 2020 roku nie zobaczymy jednak jednego z nich. Co się zmieni i kto go zastąpi?

Mam Talent 2020: prowadzący i jury 13 edycji

Od pierwszej edycji Mam Talent role prowadzących program pełnili Marcin Prokop oraz Szymon Hołownia. Niestety, w 2020 roku nie zobaczymy już tego duetu na ekranach telewizorów. Hołownia zapowiedział bowiem na swoim fanpage'u, że żegna się z Mam Talent, a swoje słowa potwierdził w ostatnim odcinku 12 edycji show. Jak na razie nie wiadomo, czy ktoś go zastąpi, czy też Marcin Prokop będzie prowadził show w pojedynkę.

Jeśli chodzi o jury, najprawdopodobniej zostanie ono bez zmian. Obecnie zasiadają w nim Agnieszka Chylińska jako przewodnicząca, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola, który dołączył do programu od 6 edycji, zastępując Roberta Kozyrę. Wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki programu będziemy mogli oglądać od września 2020 roku.

NAJNOWSZE