Majka - jak zmieniła się Joanna Osyda, aktorka wcielająca się w główną bohaterkę serialu?

2020-04-22 12:20 kw
Majka - jak zmieniła się Joanna Osyda, główna bohaterka serialu?
Autor: TVN/WOJCIECH OLSZANKA/EAST NEWS

Majka to serial, który emitowany był na antenie TVN od 4 stycznia do 23 grudnia 2010 roku. Główną bohaterką produkcji była Majka Olkowicz - studentka fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jej poukładane życie zrujnowała przypadkowa inseminacja, przez którą musiała ona rzucić plany wyjazdu do Florencji. Znalazła zatrudnienie w firmie Panorama Project, której szefem był ojciec jej dziecka. Jak dziś wygląda Joanna Osyda, aktorka wcielająca się w główną postać w serialu?

Majka - jak zmieniła się Joanna Osyda, aktorka wcielająca się w główną bohaterkę serialu? Majka królowała na antenie TVN dziesięć lat temu i była wówczas prawdziwym hitem. Widzowie z chęcią śledzili kolejne przygody głównej bohaterki, w którą wcielała się Joanna Osyda. Oprócz niej w produkcji występowali między innymi Tomasz Ciachorowski, Marieta Żukowska, Ewa Kaim, Anna Tomaszewska, Jakub Bohosiewicz oraz Katarzyna Gniewkowska.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE