Macocha

i

Autor: D.R. Televisa S.A. de C.V. 2022. (Televisa International) Macocha - meksykańska telenowela w Novelas+.

Telenowela

Macocha, odc. 16, 17, 18, 19, 20 - streszczenie. Co wydarzy się od 1 do 5 kwietnia?

2024-04-01 13:39

"Macocha" to nowa meksykańska telenowela w polskiej telewizji. Od marca 2024 produkcję można oglądać na antenie kanału Novelas+. Odcinki pokazywane są od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Przed nami kolejny tydzień emisji. Co wydarzy się w odcinkach, które widzowie zobaczą od 1 do 5 kwietnia? Mamy dla was streszczenia!

"Macocha" to meksykański serial, który można oglądać w polskiej telewizji. O czym jest? Podczas podróży do Hiszpanii Marcia Cisneros zostaje oskarżona o zamordowanie Nicolása Escalante i skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także za cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę, więc ją porzuca i składa pozew o rozwód. Marcia zapewnia, że jest niewinna i że wśród przyjaciół jej byłego męża jest morderca, dlatego w więzieniu studiuje prawo, aby móc wznowić proces sądowy. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać jej przedterminowe zwolnienie, a ona wraca do Meksyku, aby oczyścić swoje imię i spotkać się z dziećmi, które myślą, że nie żyje. Aby pozyskać dzieci i zbadać każdego z podejrzanych, Marcia zmienia nazwisko i przedstawia się jako Marisa Jones. Marcia zmusza Estebana do rozstania się z narzeczoną, aby wziąć z nim ślub, stając się w ten sposób macochą własnych dzieci... Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Macocha - jak dobrze znasz latynoską telenowelę? Quiz wiedzy dla fanów

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Macocha - odcinek 16. Poniedziałek 1.04.2024

Lukrecja, dowiedziawszy się o planach Marcii z Estebanem, prosi swoich siostrzeńców, aby sprzymierzyli się z nią, aby zapobiec zaręczynom. Donato zaskakuje Bettinę mieszkaniem i proponuje, żeby została jego dziewczyną. Marcia jest sfrustrowana, że nie powiedziała dzieciom prawdy i ma nadzieję, że Esteban opamięta się dla dobra ich obojga. Lucía prosi Álvaro, aby zabrał ją do San Felipe i porozmawiał z Pablo, ten jednak boi się, że zostanie rozpoznany. Lukrecja nie chce, aby Álvaro zbliżał się do swojej siostrzenicy. Álvaro kłóci się z Pablo, gdy dowiaduje się, że pocałował Lucíę. Emilia odwiedza Paulę i prosi ją o oddanie komórki jajowej, aby mogła zostać matką. Gaspar informuje Estebana, że Marcia będzie jego przedstawicielem w firmie.

Macocha - odcinek 17. Wtorek 2.04.2024

Gaspar zapewnia Estebana, że nie może uwierzyć, że wątpi w wierność Marcii. Donato i Bruno obawiają się, że ich inne interesy zostaną odkryte. Iñaki prosi Marcię o zebranie odcisków palców wszystkich jej wrogów. Donato mówi Marci, że dzięki niej Emilia nie może zostać matką. Omar obraża Marcię, zapewniając ją, że jest kochanką Kaspara, ona go uderza. Marcia jest zainteresowana tym, co Esteban powiedział o niej Pauli. Marcia proponuje Hugo pracę jako jej asystentka, ten odrzuca ofertę. Marcia zapewnia Florencię, że Esteban nigdy nie zakochałby się w kobiecie takiej jak ona. Lucía widzi Marisę w jej domu i obraża ją. Esteban uniemożliwia Marisie powiedzenie prawdy swoim dzieciom i całuje ją na ich oczach.

Macocha - odcinek 18. Środa 3.04.2024

Lucrecia uważa, że Marisa manipuluje Estebanem. Lucía grozi, że opuści dom, jeśli jej ojciec poślubi Marisę. Esteban zrywa zaręczyny z Paulą. Hugo informuje Omara o ślubie swojego taty z Marisą. Omar rezygnuje z pracy w firmie Estebana. Paula konfrontuje się z Marisą, gdy dowiaduje się, że odebrała jej Estebana. Inés zwierza się Rafaelowi, że wiele lat temu była w związku z Brunem. Santino dowiaduje się, że ma raka. Paula uwodzi Estebana. Florencia szuka Álvaro, aby zaproponować mu uwiedzenie Marisy w zamian za dużo pieniędzy. Marcia zostaje zaatakowana i dowiaduje się o anonimowej groźbie śmierci.

Macocha - odcinek 19. Czwartek 4.04.2024

Omar dowiaduje się, że jego ojciec został zamordowany w hotelu. Marisa prosi Hugo, aby dał jej szansę udowodnienia mu, że nie jest złą osobą. Lucia zabiera Pabla do swojego wyjątkowego miejsca, a on prosi ją, aby została jego dziewczyną. Marcia zatrudnia Alvaro jako swojego asystenta. Donato znajduje Rufino i próbuje go przekonać, aby został jego prawnym pełnomocnikiem; jednak Esteban uniemożliwia Rufino podpisanie dokumentu. Hugo jedzie na lotnisko, aby odebrać Albę, przyjaciółkę Marisy, z zamiarem dowiedzenia się więcej szczegółów na temat przyszłej żony swojego ojca. Santino prosi Rufino o przebaczenie, ale Rufino się nie zgadza, ponieważ Santino bardzo go skrzywdził, gdy był dzieckiem. Emilia wyjawia Pauli, że Marisa była w więzieniu. Santino mówi Marcii, że wysłał jej wiadomość z telefonu Nicolása, aby poszła do jego pokoju, ale zapewnia ją, że to nie on jest mordercą.

Macocha - odcinek 20. Piątek 5.04.2024

Marcia prosi Santino, aby wyznał prawdę Estebanowi. Hugo wierzy, że przyjaciółka Marisy jest córką jego ojca. Santino umiera w ramionach Estebana. Marcia mówi Albie, że zamierza poślubić Estebana i prosi ją, aby była jej świadkiem. Marcia przybywa na pogrzeb Santino i pyta księdza José, czy Santino był w stanie ujawnić, kto zabił Nicolása. Paula pyta Estebana, czy wiedział, że Marisa przebywa w więzieniu. Marisa przyznaje, że przebywała w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełniła. Paula próbuje wzbudzić zazdrość w Marisie, ale Marisa zapewnia ją, że nie ma problemu z tym, że ona i Esteban są kochankami. Celia składa Estebanowi rezygnację, ale on ją odrzuca i prosi ją o pomoc w nakłonieniu Omara do powrotu do firmy. Rufino dowiaduje się, że Santino zostawił mu fortunę. Iñaki chce zapobiec ślubowi Marcii z Estebanem, ale ona zapewnia go, że musi to zrobić, bo tylko w ten sposób może być blisko swoich dzieci.

Macocha - obsada

 • Aracely Arámbula - Marcia Cisneros / Marisa Jones
 • Andrés Palacios - Esteban Lombardo
 • Marisol del Olmo - Lucrecia Lombardo
 • Juan Carlos Barreto - Father José Jaramillo
 • Martha Julia - Florencia Linares
 • Marco Treviño - Donato Rivas
 • Cecilia Gabriela - Emilia Zetina
 • Juan Martín Jauregui - Bruno Tejeda
 • Isadora González - Inés Lombardo
 • Denia Agalianou - Paula Ferrer
 • Eduardo España - Rufino González "El Tortuga"
 • Montserrat Marañón - Cándida Nuñez
 • Ricardo Fastlicht - Francisco "Pancho" Nuñez
 • Epy Velez - Violeta Pardo
 • Carmen Muga - Alba Bermejo