To było przeznaczenie?

Michał Kassin nie szukał miłości. Partnera poznał przez przypadek

2024-06-12 10:25

Michał Kassin, zanim przyjął pracę przy 14. edycji "Tańca z gwiazdami" występował na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Udział w programie sprawił, że o młodym tancerzu zrobiło się naprawdę głośno. Program nie tylko przyniósł mu rozpoznawalność, ale również wielką miłość. Jakiś czas temu Kassin obwieścił światu, że jest w związku z Jakubem Pursą.

Michał Kassin reprezentuje najwyższą klasę taneczną S. Na swoim koncie ma sporo sukcesów, między innymi zwycięstwo w otwartych Mistrzostw Polski. Reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Gruzji w 2018 roku w tańcach latynoamerykańskich, a także brał udział w największym festiwalu tańca towarzyskiego na świecie: Blackpool Dance Festival w Anglii. Szerszej publiczności dał się poznać podczas ostatniej, 14. edycji "Tańca z gwiazdami", w którym wraz z piosenkarką Roksaną Węgiel doszedł do wielkiego finału, ostatecznie zajmując drugie miejsce. Choć wielu wróżyło Kassinowi i Roxie romans, to nie jest tajemnicą, że piosenkarka jest związana z Kevinem Mglejem, z którym niedawno wzięła ślub. Michał Kassin długo milczał na temat swojego życia prywatnego, jednak podczas jednego z odcinków przyznał, że jest zakochany.

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Michał Kassin i Jakub Pursa spotkali się przez przypadek

Niedługo po zakończeniu programu młody tancerz opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze swoim partnerem. Jak się okazało Jakub Pursa, podobnie jak Kassin, jest tancerzem i brał udział w ostatniej edycji programu "Taniec z gwiazdami". W wywiadzie, którego Michał i Jakub udzielili portalowi Kozaczek, przyznali, że nie szukali miłości, a ich spotkanie było zupełnie przypadkowe.

[...] zakładałem, że przyjeżdżam tutaj do Warszawy, robię "Taniec z Gwiazdami" i po programie wracam do Trójmiasta. Nikogo nie poznaję, z nikim się nie spotykam, chcę tutaj tylko zająć się pracą. A tutaj się okazało, że właśnie podczas jednego z pierwszych treningów z Roksaną, które były w studio miesiąc przed programem, kiedy był ten miesiąc przygotowań, zupełnie przypadkiem Roksana wyszła gdzieś na korytarz niby po wodę, ale słyszałem, jak rozmawia z jakimś mężczyzną. I Kuba rozmawiał z Roksaną i zapytałeś z kim ona tańczy - powiedział Michał Kassin o początkach znajomości ze swoim partnerem.

Co ciekawe, podczas pierwszego spotkania, panowie uścisnęli sobie jedynie dłoń i przedstawili się, a Jakub przyznał, że nawet nie zapamiętał imienia tancerza. Dopiero później znalazł jego konto na Instgaramie i zaczął od polubień jego zdjęć. Następnie postanowił, że wykona pierwszy krok i napisze do Michała Kassina. Tak właśnie rozpoczęła się ich znajomość, która przerodziła się w uczucie.