Coś jest na rzeczy?!

Danilczuk pokazał, jak tańczy z inną partnerką. Maffashion od razu zareagowała: "Pragnę zaznaczyć swój teren"

2024-06-13 11:52

Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk wspólnie dotarli do finału tanecznego show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Podczas ich występów widać było, że znakomicie się dogadują, a widzowie i media zaczęły snuć domysły, iż łączyć ich może coś więcej niż godzinne treningi na salach prób. Nawet po zakończeniu programu pozostają w częstym kontakcie, więc nic dziwnego, że o ich romansie aż huczy. Tym wpisem Maffaashion podsyciła jedynie plotki.

Julia Kuczyńska wzięła udział w 14. edycji "Tańca z gwiazdami". W programie partnerował jej Michał Danilczuk, który odniósł spore sukcesy na polu tanecznym nie tylko w Polsce, ale także w Irlandii. Danilczuk brał udział w irlandzkiej wersji "Dancing with the stars", w którym wraz z Susane Jackson dotarł do finału i zajął drugie miejsce. Następnie w polskiej edycji show wystąpił w nietypowym duecie. Wraz ze zwycięzcą pierwszej edycji programu "Prince Charming" Jackiem Jelonkiem tworzył pierwszą w historii polskiej edycji programu parę męsko-męską.

W mediach aż huczy od plotek o romansie Maffashion i Danilczuka. W końcu zabrali głos!

Maffashion jest zazdrosna o Michała Danilczuka? Dodała wymowny post

W ostatniej edycji Michał Danilczuk i Julia "Maffashion" Kuczyńska radzili sobie znakomicie i regularnie otrzymywali pochwały od jury, które nagradzało ich także wysokimi notami. Taneczni partnerzy znakomicie się dogadywali, a po zakończeniu programu nadal utrzymują ze sobą kontakt. Influencerka zabrała go między innymi na jedną z rodzinnych uroczystości, wspólnie planują także udać się na jeden z festiwali. Nic więc dziwnego, że wielu w łączącej ich więzi dostrzega coś więcej niż tylko przyjaźni. Jak wiadomo, Michał Danilczuk tańcem interesował się od najmłodszych lat. Treningi rozpoczął już jako siedmiolatek, a jako czternastolatek zdobył tytuł wicemistrza Polski juniorów. Na swoim instagramowym profilu dodał filmik, na którym zaprezentował swoje taneczne popisy z czasów dzieciństwa.

Na nagranie od razu zareagowała Maffashion!

@michael_danilczuk dodał właśnie na swój profil nagranie jak tańczy z pewną niewiastą. Jako prawilna ostatnia tańcząca z Michałem niewiasta pragnę zaznaczyć swój teren - napisała Maffashion, czym jeszcze bardziej podsyciła plotki o tym, że jest w związku z Danilczukiem.

Na koniec dodała jednak, że jej reakcja to oczywiście był żart.

A już tak serio. Mam nadzieję, że video Was trochę rozbawi 😅 - dodała influencerka.

Myślicie, że to tylko arty, czy rzeczywiście krążące plotki o związku Maffashion i Danilczuka mają w sobie ziarno prawdy?