Maciej Dolega: TVN, TVP, wiek, żona, dzieci, Instagram, model. Co wiemy o dziennikarzu?

2021-04-08 15:51 AW
Maciej Dolega
Autor: WBF

Maciej Dolega: TVN, TVP, wiek, żona, dzieci, Instagram, model - te zapytania na temat polskiego dziennikarza ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Maciej Dolega jest nie tylko dziennikarzem, ale również prezenterem telewizyjnym i konferansjerem. Swoją pracę zaczynał w TVP Info jako praktykant do Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego. W 2012 roku związał się ze stacją TTV, a później przeszedł do TVN.

Maciej Dolega: TVN, TVP, wiek, żona, dzieci, Instagram, model - te frazy na temat dziennikarza wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Macieju Doledze? Po latach pracy w TVN dziennikarz postanowił wrócić do TVP Info, o czym poinformował na początku kwietnia 2021 roku. Dolega poprowadzi między innymi program poranny Wstaje dzień.

Maciej Dolega: TVN

Dziennikarz związany był ze stacją przez wiele lat. Był prezenterem TVN, TVN24 oraz TVN Meteo Active, w którym był współprowadzącym Studio Active.

Maciej Dolega: TVP

Po latach pracy w TVN Dolega zdecydował się przejść do TVP Info, w którym zaczynał swoją przygodę z dziennikarstwem. Dziennikarz ma prowadzić program poranny stacji na zmianę z Anną Popek oraz Adamem Gizą.

Maciej Dolega: wiek

Maciej Dolega pochodzi z Malborka, urodził się w 1981 r. - w 2021 skończy 40 lat.

Maciej Dolega: żona

Żoną dziennikarza jest Katarzyna Dolega. Jak wynika z Instagrama Macieja, pobrali się w 2008 roku.

Maciej Dolega: dzieci

Dziennikarz ma syna, który jest częstym gościem jego zdjęć na Instagramie.

Maciej Dolega: Instagram

Instagram dziennikarza to maciejdolega. Na swoim profilu bardzo chętnie dzieli się zarówno zdjęciami zwiążanymi ze swoją pracą i nowymi projektami zawodowymi, jak również fotkami z wyjazdów i zdjęć spędzonych wspólnie z rodziną.

Maciej Dolega: model

Jak czytamy na stronie dziennikarza, zanim rozpoczął pracę w zawodzie, przez pewien czas zajmował się modelingiem. W Polsce współpracował m.in. z Marcinem Tyszką, Robertem Wolańskim i Piotrem Porębskim.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE