M jak miłość znika z ramówki TVP2. Niespodziewana przerwa w emisji popularnego serialu

2022-03-21 16:35 Adrian Rybak
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość zniknie z telewizji! Z najnowszej ramówki TVP wynika, że widzowie nie zobaczą nowego odcinka ich ulubionego serialu. Emisję ostatniego odcinka przed przerwą zaplanowano na poniedziałek 28 marca 2022. Na drugi dzień pokazany zostanie film Facet na miarę. Dlaczego Telewizja Polska przerywa Emkę?

Serial M jak miłość od wielu lat ma swoje wierne grono odbiorców. To opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość, która w tym serialu ma wiele barw... W ostatnich odcinkach doszło do wielu ciekawych sytuacji i fani z niecierpliwością czekają na kolejne epizody. Niestety, mamy dla nich złą informację. Telewizja Polska niespodziewanie zaplanowała przerwę serialu. Dlaczego 29 marca nie będzie nowego odcinka M jak miłość?

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale na światowym poziomie. Co trzeba obejrzeć?

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI

M jak miłość - przerwa w emisji

We wtorek 29.03.2022 widzowie TVP2 nie zobaczą nowego odcinka słynnego serialu M jak miłość. Zamiast niego po zakończeniu Barw szczęścia zacznie się emisja filmu Facet na miarę. Uspokajamy jednak, że to tylko jednorazowa przerwa. Spowodowana jest faktem, że w tym samym czasie reprezentacja Polski zagra mecz eliminacyjny do Mundialu 2022. Odcinek 1650, który miał zostać pokazany 29 marca, publiczność zobaczy w poniedziałek 4 kwietnia. Co się w nim wydarzy?

M jak miłość - odcinek 1650. Streszczenie

Rogowski wyjaśnia Uli, że Jakubczyk cierpi na zaawansowaną przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Ojciec prosi nagle dziewczynę, by pozwoliła mu poznać Kalinkę i postanawia dać wnuczce zaskakujący prezent. Kilka godzin później stan seniora gwałtownie się pogarsza. Tymczasem Marta ostrzega Łukasza, że Argasiński wyszedł z aresztu. Patrycja od razu zaczyna się obawiać, że mąż znów będzie grozić jej i Wojciechowskiemu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE