M jak miłość po wakacjach 2021 - co wydarzy się w nowych odcinkach?

2021-06-15 15:28 kg
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji. Produkcja gości na antenie Telewizji Polskiej od 2000 roku i niezmiennie przyciąga przed ekrany ogromną publiczność. 31 maja 2021 roku widzowie mieli okazję obejrzeć ostatni odcinek 21. sezonu serialu. Nowe odcinki zadebiutują na antenie dopiero na początku września. Co się wydarzy w epizodach po wakacjach 2021? Sprawdźcie!

M jak miłość po wakacjach 2021 - co wydarzy się w nowych odcinkach? M jak miłość od lat znajduje się w czołówce najpopularniejszych seriali w Polsce. Przez lata obsada produkcji wielokrotnie ulegała zmianom. Dziś w M jak miłość grają między innymi: Dominika Ostałowska, Rafał Mroczek, Katarzyna Cichopek, Marcin Bosak, Anna Mucha, Weronika Rosati, Małgorzata Pieńkowska oraz Gabriela Raczyńska. Co wydarzy się w życiu ich bohaterów po wakacjach?

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!

M jak miłość po wakacjach 2021 - co się wydarzy?

Iza i Marcin mają za sobą ciężki czas. Mimo że kobieta nie zdradziła męża, ten nadal jest piekielnie zazdrosny o jej przyjaźń z Michałem. W nowych odcinkach M jak miłość para nadal nie będzie mogła dojść do porozumienia, dlatego zacznie rozmowę o swojej przyszłości. Bohaterowie zaczną brać pod uwagę również rozwód... Czy to koniec ich małżeństwa?

Dla Joasi ostatni sezon M jak miłość również nie należał do najłatwiejszych. Kiedy po miesiącach wróciła do Polski, była gotowa na związek z Leszkiem. Szybko okazało się jednak, że Krajewski wcale na nią nie czekał... Ma już nową ukochaną, z którą wyjechał z Polski. Asia zupełnie się załamała, bo została zupełnie sama. Okazuje się jednak, że w nowych odcinkach Leszek powróci do Polski... Czy nareszcie będą szczęśliwi z Asią?

Z kolei Ania, córka Marty oraz Budzyńskiego, dalej będzie chciała zdobyć serce swojego przystojnego nauczyciela, Adama. Kiedy jej podrywy nie będą przynosiły pożądanego rezultatu, nastolatka postanowi zwrócić na siebie uwagę w nieco inny sposób. Dziewczyna rzuci się ze schodów... Czy przeżyje groźny upadek?

Po wakacjach do serialu powróci Majka, czyli była ukochana Pawła. Kobieta za wszelką cenę będzie chciała rozdzielić Pawła i Frankę. A najgorsze jest to, że z chęcią pomagać jej będzie były narzeczony Franki, Krzysiek Sawicki. Możemy być pewni, że te postaci nieźle namieszają w nowych odcinkach M jak miłość.

Co jeszcze wydarzy się w M jak miłość po wakacjach? Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE