M jak miłość: odcinek świąteczny - STRESZCZENIE. Kisielowa wpada na podejrzanych Mikołajów!

2022-11-30 11:57 Leon Pietrzak
M jak miłość
Autor: Materiały TVP

Czas na Wigilię u Mostowiaków! Co wydarzy się w odcinku specjalnym, który zostanie wyemitowany w grudniu na TVP2? O której godzinie oglądać? Wszystkie najważniejsze szczegóły na temat świątecznego epizodu znajdziecie na ESKA.pl!

M jak miłość - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w odcinku świątecznym? Wiemy już, że w Grabinie pojawi się Marek Mostowiak, który swoim przyjazdem sprawi Barbarze miłą niespodziankę. W tym roku wigilijny epizod serialu miał pojawić się jeszcze przed świętami, ale stacja zdecydowała się jednak na emisję 24 grudnia. To oznacza, że będzie konkurować z "Kevin sam w domu"! Czy widzowie "eMki" pobiją rekord oglądalności? Co czeka bohaterów polskiej telenoweli? Sprawdzamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz Kot z kolejną metamorfozą! Fani zszokowani wyglądem aktora

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

M jak miłość - odcinek świąteczny [STRESZCZENIE]

Marek przyjeżdża na święta do Grabiny, sprawiając tym Barbarze radosną niespodziankę. Jest też serdecznie witany przez całą rodzinę. Podczas wigilijnej kolacji bliscy mają dla Mostowiakowej wzruszający prezent od Lenki: plakat ze zdjęciami wszystkich wnuków i prawnuków. Bracia Zduńscy wraz z żonami występują przed rodziną, dając piękny pokaz tańca. Tymczasem Misiek od samego rana wciąż ma "przygody", a Kisielowa znów rusza do akcji! Seniorka wpada na trop dwóch podejrzanych mikołajów, którzy zbierają w okolicy pieniądze na cel charytatywny. Gdy Zofia próbuje zatrzymać "świętych", sama trafia z mężem do aresztu.

Sonda
Czy Marek Mostowiak powinien wrócić na stałe do "M jak miłość"?

Kiedy świąteczny odcinek M jak miłość 2022?

Świąteczny odcinek M jak miłość zostanie wyemitowany 24 grudnia o godzinie 20:00 na TVP2. Dla widzów, którzy nie będą mogli obejrzeć serialu tego dnia, stacja przygotowała ponowną emisję. Powtórka zostanie pokazana 27 grudnia (wtorek) o godzinie 20:55 na tym samym kanale.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE