M jak miłość, odc. 1610 i 1611 - streszczenie. Marcin uratuje żonę z rąk brutala

2021-10-31 18:44 Adrian Rybak
M jak miłość Marcin
Autor: TVP

M jak miłość to serial, który nadal przyciąga wielu widzów w Polsce. Serial cieszy się popularnością od wielu lat i nie spada, ponieważ scenarzyści nieustannie przygotowują wiele zwrotów akcji. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kolejnych ciekawych sytuacji. Co się wydarzy? Przeczytaj streszczenia!

M jak miłość, odc. 1610 i 1611 - streszczenie. To opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość, która w tym serialu ma wiele barw... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

M jak miłość, odcinek 1611 ZWIASTUN: Michał odejdzie na zawsze! Marcin uratuje pobitą żonę z rąk brutala i wyda na siebie wyrok

M jak miłość, odc. 1610 - streszczenie. Poniedziałek 1.11.2021

Gutowski (Piotr Majerczyk) zacznie szukać w Warszawie miłości i w bistro spotka matkę Anety (Hanna Śleszyńska). A gdy spojrzy seniorce w oczy… zakocha się od pierwszego wejrzenia! Góral od razu spróbuje „piękną nieznajomą” adorować, ale Iwona na jego wdzięk okaże się oporna. Czy stryj Franki dopnie jednak swego i umówi się ze swoją wybranką na randkę? Tymczasem Magdę (Anna Mucha) czeka wyjątkowo romantyczny dzień… Najpierw dziewczynę porwie „na wagary” Paweł (Rafał Mroczek), proponując wycieczkę nad Wisłę - jak za dawnych lat.

M jak miłość, odc. 1611 - streszczenie. Wtorek 2.11.2021

Iza (Adriana Kalska) przeprowadzi się w końcu z dziećmi do Gródka – gotowa zacząć pracę w lokalnej gazecie. Pełna nadziei i kompletnie nieświadoma, że częstym gościem w redakcji jest Bosacki (Dariusz Kordek)! Mężczyzna okaże się dobrym znajomym nie tylko Iwańskiego, ale też jego narzeczonej. I sprytnie wymyśli o Chodakowskiej kilka „brudnych” plotek. Z kolei Michał (Paweł Deląg) będzie się szykować do wyjazdu z Polski, ale wcześniej odwiedzi Asię (Barbara Kurdej-Szatan). Tymczasem Chodakowska – po tym, jak jej ukochany wrócił do Polski – znów poczuje, że „zawirował” jej świat… Gdy media doniosą, że Krajewski będzie z „narzeczoną” na premierze filmu, Asia od razu pojedzie na miejsce - by przekonać się, czy jest naprawdę szczęśliwy. A gdy zobaczy z daleka jego uśmiech ze łzami w oczach ucieknie do Elwiry (Beata Zarembianka). I w finale wyzna przyjaciółce, jak bardzo jest załamana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE