M jak miłość

i

Autor: fot. MTL Maxfilm M jak miłość

M jak miłość 29.10.2018 - godzina emisji. O której nowy odcinek?

2018-10-29 20:41

M jak miłość 29.10.2018 - o której godzinie odbędzie się emisja 1393 odcinka serialu TVP2? Sprawdź, co się w nim wydarzy!

M jak miłość 29.10.2018 - godzina emisji odcinka 1393 w TVP2. Sprawdź, na kiedy zostala zaplanowana, aby nie przegapić, co tym razem wydarzy się w Grabinie! W poniedziałek 29 października czeka na nas jak zwykle wiele emocji. Na którą godzinę zaplanowana jest emisja 1393 odcinka M jak miłość i co tym razem spotka twoich ulubionych bohaterów?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski kupią razem dom?

M jak miłość 29.10.2018 - godzina emisji. O której odcinek 1393?

Nowe perypetie bohaterów M jak miłość możemy śledzić na TVP2 co tydzień w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55. Odcinek 1393 w poniedziałek 29 października ukaże się o swojej stałej porze. Jesli przegapicie emisję w telewizji - nic straconego! Po premierze odcinki M jak miłość można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

M jak miłość odcinek 1393 - co się wydarzy?

W poniedziałkowym odcinku emocje sięgną zenitu! Do sklepu Kisielowej podczas przepustki z więzienia przyjdzie Robert Żak i wyzna jej, że cały czas o niej myśli. Problemy sercowe będzie miała także Weronika. Powie mężowi, że chce rozwodu, a ten uda się na posterunek i pobije jej kochanka! Z kolei Marek ma coraz większe kłopoty w firmie. Okaże się, że na rynku pojawiła się konkurencja, przez co Mostowiak zanotował znacznie spadki w zamówieniach.

Lubisz seriale?

Oglądaj W rytmie serca! Wszystkie odcinki możesz oglądać online za darmo - wraz z nowymi, które pojawiają się w internecie zaraz po premierze telewizyjnej. Kliknij poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE