M jak miłość - Iza i Marcin wezmą ROZWÓD?! Rozstanie Roznerskiego i Kalskiej wstrząsnęło widzami serialu

M jak miłość
Autor: fot. MTL Maxfilm

Rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego wstrząsnęło polskim show-biznesem, a w szczególności widzami serialu M jak miłość. Ex-para gra w nim bowiem małżeństwo, które długo walczyło o łączące je uczucie. Czy życie prywatne aktorów będzie miało wpływ na rozpad relacji Chodakowskich?

Iza i Marcin to bez wątpienia ulubieni bohaterzy serialu M jak miłość. Widzowie z zapartym tchem śledzili perypetie Chodakowskich, którzy długo i mocno walczyli o swoje małżeństwo. Kiedy wydawało się, że w ich życiu zapanowały spokój i harmonia, w sieci gruchnęła wiadomość o rozstaniu Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego, którzy byli zaręczeni. Aktorzy poznali się właśnie na planie serialu, a wspólne sceny z pewnością wpłynęły na szybsze narodzenie się uczucia między nimi. Za pośrednictwem Instagrama serialowa Iza potwierdziła krążące od pewnego czasu plotki. Artystka odniosła się do wspólnych projektów, w których bierze udział z byłym narzeczonym. Czy Chodakowskich czeka rozwód?!

Sonda
Iza i Marcin z "M jak miłość" powinni...

Rozwód Izy i Marcina już pewny?

Widzowie serialu M jak miłość wstrzymali oddech, kiedy dowiedzieli się o rozstaniu tzw. power couple polskiego show-biznesu. Adriana Kalska zapewniła jednak, że decyzje, jakie podjęli z Mikołajem w życiu prywatnym nie będą miały przełożenia na ich życie zawodowe. W związku z tym najprawdopodobniej możemy spodziewać się dalszej sielanki u Chodakowskich. Pytanie tylko, czy emocje nie wezmą góry i widzowie nie będą odczuwali napięcia między ex. Przed Kalską i Roznerskim trudne zadanie!

Ostatnie sceny Kalskiej i Roznerskiego w M jak miłość przed rozstaniem! Tak się kochali na ekranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE