M jak miłość

i

Autor: Materiały TVP

M jak miłość 27.12.2021 - dlaczego nie ma w TVP? Kiedy 1625 odcinek?

2021-12-27 15:04

M jak miłość to serial, który pomimo wielu lat emisji, cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. W każdym tygodniu widzowie Telewizji Polskiej mogą zobaczyć dwa odcinki ich ulubionej telenoweli. Ma się to jednak zmienić. W poniedziałek 27 grudnia Emka nie zostanie wyemitowana. Dlaczego? Kiedy pojawi się nowy odcinek?

M jak miłość 27.12.2021 - dlaczego nie ma w TVP? Kiedy 1625 odcinek? M jak miłość to opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość, która w tym serialu ma wiele barw... Widzowie przyzwyczajeni są do dwóch odcinków tygodniowo, ale to ulegnie zmianie. W ostatnim tygodniu grudnia 2021 M jak miłość nie zostanie pokazane w poniedziałek. Zabraknie 1625. odcinka, który powinien zostać wyemitowany właśnie tego dnia. Dlaczego go nie będzie? Kiedy i gdzie go obejrzeć?

M jak miłość, odcinek 1625, ZWIASTUN: Pola porwana! Kamil znajdzie nieprzytomną Anitę, a Budzyński zmierzy się z zabójcą

M jak miłość - dlaczego nie ma?

M jak miłość nie pojawi się na antenie TVP2 w poniedziałek 27.12.2021. Dlaczego? Okazuje się, że Telewizja Polska postanowiła wstrzymać emisję Emki do końca roku, a w tym paśmie pokazywać filmy. 1625. odcinek zostanie pokazany dopiero w poniedziałek 3 stycznia 2022.

M jak miłość - sukces serialu

M jak miłość zostało napisane przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. Produkcją serialu zajęła się Telewizja Polska. Początkowo serial emitowano w soboty o godzinie 16.30. Sukces był jednak tak wielki, że od 30. odcinka postanowiono pokazywać dwa odcinki tygodniowo, o godzinie 20:00 we wtorki i środy. Później zmieniono emisję na poniedziałki i wtorki. To właśnie w Emce rozpoczynały swoje kariery takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Mroczek.