M jak miłość 1607 streszczenie. Chodakowscy spotkają się w sądzie. Asia poprosi Michała o niecodzienną przysługę

2021-10-17 14:45 ek
M jak miłość
Autor: materiały prasowe

M jak miłość 1607 streszczenie odcinka. Jakie niespodzianki czekają na widzów serialu? Chodakowscy spotkają się w końcu w sądzie, natomiast Asia poprosi Michała o niecodzienną przysługę. Czy przyjaciel zgodzi się jej pomóc i będzie w stanie zaryzykować? Co jeszcze się wydarzy w 1607 odcinku? Streszczenie odcinka znajdziecie poniżej.

M jak miłość 1607 emisja 19.10.2021 streszczenie

Przede wszystkim Chodakowscy spotkają się w końcu w sądzie – na rozprawie rozwodowej. Gdy Marcin (Mikołaj Roznerski) zaproponuje separację, Iza (Adriana Kalska) jednak się na takie rozwiązanie zgodzi. Świadoma, jak wiele wciąż ich łączy i jak bolesne będzie ostateczne rozstanie.

- Na razie odpuszczamy rozwód, ale co dalej? Jak niby miałaby wyglądać ta nasza… separacja?

- Nie wiem, ale… chyba oboje potrzebujemy trochę czasu, żeby sobie to wszystko jeszcze raz poukładać...

Z kolei Asia (Barbara Kurdej - Szatan) wyzna Michałowi (Paweł Deląg), że desperacko potrzebuje pieniędzy. I poprosi przyjaciela, by zagrał w jej imieniu w kasynie – łamiąc tym wszystkie zasady, w które dotąd wierzyła.

- Naprawdę masz takie szczęście w kartach?

- Nie liczę na szczęście. To raczej kwestia instynktu, wyczucia… Gram już tyle lat, wiem, kiedy ktoś blefuje. I po prostu umiem to wykorzystać. A... dlaczego pytasz?

- Następnym razem, kiedy będziesz grał… postaw za mnie.(…) Po prostu… bardzo potrzebuję pieniędzy…

Ostrowski jeszcze tego samego dnia sprzeda należące do niego wydawnictwo! Firmę przejmie biznesmen z Hiszpanii (w tej roli Conrado Moreno). A pisarz część zdobytych pieniędzy postanowi podarować właśnie Asi.

- Mam prośbę, to nagła sprawa… Mógłbym dostać dzisiaj zadatek, dziesięć tysięcy euro?

Kilka godzin później Michał wręczy zaskoczonej dziewczynie kopertę wypełnioną gotówką.

- I znowu mi się poszczęściło… Trzymaj, twoja wygrana.

- Ale… tu jest bardzo dużo pieniędzy!

- Dziesięć tysięcy euro…

- Zabierz to, proszę… Nie mogę ich przyjąć!

- Zrozum... Jestem hazardzistą i zawsze nim będę. To nałóg. Jeśli nie weźmiesz tych pieniędzy, ja je zwyczajnie… przegram. To dla mnie zbyt duża pokusa. Dlatego proszę, weź je. Niech choć raz posłużą czemuś dobremu... To prezent od przyjaciela. Pożegnalny prezent

- Jak to… pożegnalny?

- Sprzedaję wydawnictwo i wyjeżdżam z kraju. Nie chcę dłużej okłamywać ciebie i siebie… Przyjaźń to wspaniała rzecz... Ale kiedy kogoś kochasz... przyjaźń to za mało.

Na tym problemy Chodakowskiej jednak się nie skończą. Tego samego dnia Asia odkryje, że Leszek (Sławek Uniatowski) jest na nowo zakochany i szczęśliwy – z piękną Luizą (w tej roli Dominika Kryszczyńska). A gdy zobaczy ich razem na zdjęciu… znów poczuje, że jej serce rozpada się na milion kawałków.

Tymczasem Elwira (Beata Zrembianka) – jako mistrzyni tarota – zajrzy do kart… i oznajmi zaskoczonej dziewczynie, że jej historia z Krajewskim wcale się nie zakończyła.

- Umierasz z miłości…

- Jasne!…

- Widzę wokół ciebie dwóch mężczyzn. Jeden to brunet… Chyba wiem, kto to... Ten autor, który tu był – Michał Ostrowski! Przystojny, z klasą… Ale ty go nie kochasz. A drugi…blondyn… wysoki… Byliście razem przez chwilę, potem pojawiła się inna kobieta, sprawa z jakimś dzieckiem, kłamstwo…

- On jest teraz w związku z kobietą... Szalenie atrakcyjną… i równie bezwzględną. On wciąż kocha ciebie, moja droga…

Jak akcja rozwinie się dalej? Emisja odcinka numer 1607 już 19 października o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2… Zobacz koniecznie!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE