Lucyfer sezon 5 - Chloe Decker zginie? Ukochana Diabła będzie w niebezpieczeństwie!

2019-10-21 16:48 kw
Lucyfer
Autor: screen Instagram/lucifernetflix

Fani Lucyfera coraz częściej spekulują na temat nadchodzącego, piątego sezonu produkcji. Czwarta odsłona serialu, która zadebiutowała na Netfliksie 8 maja 2019 roku, spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem, dzięki czemu platforma zdecydowała się na przedłużenie produkcji, o jeszcze jeden sezon. Wiadomo już, że będzie on liczyć aż 16 odcinków. Ostatnio pojawiły się informacje, że w piątym sezonie Lucyfera, Chloe Decker znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Czy ukochana Diabła zginie?

Lucyfer sezon 5 - Chloe Decker zginie? Ukochana Diabła będzie w niebezpieczeństwie. Przypominamy, że w 2018 roku Fox ogłosił, że trzeci sezon Lucyfera będzie jego ostatnim. Wówczas do akcji wkroczyli widzowie, którzy walczyli o wykupienie serialu. Wszyscy odetchnęli z ulgą, kiedy Netflix ogłosił, że wykupił prawa do historii o przystojnym Diable. Powstał czwarty sezon, który cieszył się świetnymi wynikami oglądalności, dzięki czemu powstaje również piąta odsłona produkcji. Jesteśmy pewni, że nie zabraknie w nim emocji...

Lucyfer - ukochana Diabła zginie?

Lucyfer to serial opowiadający historię niezwykle przystojnego Lucyfera Morningstara, który znudzony swoim bytem, porzuca funkcję Władcy Piekieł i udaje się do Los Angeles. Prowadzi swój klub nocny. Kiedy poznaje detektyw Chloe Decker, zostaje również jej partnerem w pracy. Pomimo że są zupełnie różni, rodzi się między nimi uczucie. Pod koniec czwartego sezonu fani serialu nareszcie doczekali się wyznania miłości. Chloe powiedziała Lucyferowi, że go kocha. On jednak chcąc ją chronić, powrócił do Piekła.

Piąty sezon ma być jeszcze bardziej emocjonujący, niż czwarta odsłona. Nieoficjalnie mówi się, że Chloe Decker będzie w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Na ziemi pojawi się brat lucyfera - Michael. W komiksach jest to postać, która wielokrotnie działała przeciwko diabłu. Fani serialu uważają, że Michael pojawi się w nowej odsłonie Lucyfera i będzie chciał zemścić się na bracie. Postanowi więc zabrać jemu to, co najbardziej kocha, czyli Chloe. Nieobecność Diabła na ziemi utrudni całą sytuację.

Wszystkie informacje nie zostały jednak potwierdzone przez twórców serialu. Pozostaje nam czekać na pierwsze przecieki z planu.

NAJNOWSZE