Reality show

"Love Island". Uczestnicy 9. edycji prywatnie. Oto, co wrzucili do sieci na chwilę przed wyjazdem do Hiszpanii

Już wiadomo, kto będzie szukał szczęścia na wyspie miłości. Oto uczestnicy 9. edycji "Love Island. Wyspa miłości". Kim są? Ile mają lat? Skąd pochodzą? Zobaczcie, kto weźmie udział w "Love Island 9" wiosną 2024 r. Czym zaskoczą nowe Wyspiątka? Wiemy, co opublikowali w sieci na chwilę przed wyjazdem!

Spis treści

 1. Kiedy Love Island 2024? Data premiery ujawniona
 2. Love island 9 – uczestnicy. Kim są? Ile mają lat? Skąd pochodzą?
 3. "Love Island. Wyspa miłości 9" - uczestnicy na Instagramie

Kiedy Love Island 2024? Data premiery ujawniona

"Love Island. Wyspa miłości" to jeden z najbardziej wciągających reality show, w którym grupa atrakcyjnych młodych ludzi zostaje zamknięta w luksusowej willi w Hiszpanii. Pod czujnym okiem kamer, gorący single i singielki rywalizują o swoje względy, tworząc pary i stawiając czoła różnorodnym wyzwaniom. Zaskakujących zwrotów akcji i miłosnych perturbacji w "Love Island" nigdy nie brakuje! Decydujący głos mają najczęściej widzowie, którzy za pomocą dedykowanej aplikacji wskazują, kto powinien kontynuować swoją przygodę, a kto musi już opuścić wyspę miłości.

Przed nami 9. sezon programu "Love Island. Wyspa miłości", którego emisja już od 4 marca od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:00 w Czwórce.

Polecamy: Pary, które wygrały "Love Island". Oto wszyscy zwycięzcy programu

Sprawdź, kim są single i singielki z "Love Island 9". Co wiemy o nowych mieszkańcach willi?

Love island 9 – uczestnicy. Kim są? Ile mają lat? Skąd pochodzą?

Czwórka zaprezentowała już sylwetki pierwszych uczestników 9. edycji "Love Island. Wyspa miłości". Kim są nowi bohaterowie randkowego programu TV4? Jedną z pierwszych ogłoszonych uczestniczek została 28-letnia Oliwia Sokołowska z Zamościa, która jest nauczycielką przedmiotów zawodowych takich jak kosmetologia i fryzjerstwo. Miłości na wyspie będzie szukał Rafał Bierówka, 31-letni technik weterynarii i logistyk z Nowego Targu, który od dziesięciu lat mieszka w Danii. Do grona Wyspiątek dołączyła także 19-letnia Wiktoria Antolak, która zapewnia, że do programu idzie po miłość. Jednym z uczestników będzie też Jarek Mrozowski z Sopotu, który na co dzień pracuje jako jubiler. Do grona Islanderów dołączył także były triathlonista Daniel Juszkowiecz. Grono singielek zasiliła 26-letnia Zuzanna Maciejewska, która wychowała się w Belgii w polskiej rodzinie. Dziś jest pracownikiem banku w sektorze leasingu. Szczęścia na wyspie miłości szukać będzie także student prawa, Adrian Jeziorski, ale to oczywiście jeszcze nie wszyscy uczestnicy "Love Island 9".

Przeczytaj także: To o nią pobił się piłkarz Ekstraklasy? Poznajcie nową Islanderkę!

Oto pełna lista uczestników "Love Island. Wyspa miłości 9"

 • Oliwia Sokołowska z Zamościa
 • Rafał Bierówka z Nowego Targu/Aalborg w Danii
 • Wiktoria Antolak z Warszawy
 • Jarek Mrozowski z Sopotu
 • Zuzanna Maciejewska z Brukseli
 • Bartosz Pindur z Rybnika
 • Joanna Baziak z Zielonej Góry
 • Daniel Juszkiewicz z Warszawy
 • Emilia Stec ze Starego Wiśnicza
 • Adrian Jeziorski z Wrocławia

Czekamy na kolejne ogłoszenia! Lista uczestników i uczestniczek "Love Island 9" będzie aktualizowana na bieżąco.

Czytaj także: Kto z "Wyspy miłości" jest razem? Oto pary z "Love Island", które są ze sobą po programie

"Love Island. Wyspa miłości 9" - uczestnicy na Instagramie

Z naszej galerii dowiesz się znacznie więcej o uczestnikach najnowszej, 9. edycji "Love Island". Zdradzamy, skąd pochodzą, ile mają lat i czym się zajmują. Dotarliśmy także do prywatnych zdjęć Wyspiątek z "Love Island 9". Zobacz, jak wyglądają na co dzień nowi Islanderzy i Islanderki.

Co opublikowali w sieci na chwilę przed wyjazdem do słonecznej Hiszpanii?

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?