Love Island 8: Karolina i Albert zniknęli. Gdzie podziali się uczestnicy randkowego show?

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci Love Island 8: Karolina i Albert zniknęli. Gdzie podziali się uczestnicy randkowego show?

Widzowie się martwią

Love Island 8: trwają poszukiwania Karoliny i Alberta. Gdzie podziali się uczestnicy?

2023-09-27 14:01

Co się stało z Karoliną i Albertem? Kontrowersyjni uczestnicy 8. edycji “Love Island. Wyspa Miłości” odpadli w poprzednim odcinku, ale za sprawą widzów zostali przywróceni do programu. Mimo to nie ujrzeliśmy ich w najnowszym epizodzie – dlaczego? Internauci zaczęli się martwić.

W “Love Island 8” doszło ostatnio do kilku mocarnych zwrotów akcji. Decyzją Lori i Bartka, którzy zostali wytypowani na ulubioną parę widzów, program miały opuścić aż dwa duety – Karolina i Albert oraz Wiktoria i Łukasz. Tych pierwszych ocalili jednak widzowie, którzy drogą głosowania zdecydowali o tym, że mają zostać w programie. A potem… zapadli się pod ziemię.

CZYTAJ TAKŻE: Julia Drewa z “Love Island”. O jej ustach mówiła kiedyś cała Polska! Jak dziś wygląda?

Love Island 8 – Karolina i Albert zniknęli. Gdzie podziali się uczestnicy randkowego show?

A gdzie Karolina i Albert?, Mieli wrócić! – piszą zmartwieni widzowie.

Odpowiedź na to pytanie jest prosta i dostarczyli nam jej zresztą inni komentujący – “Love Island” kręcone jest, w miarę, na bieżąco, zatem zanim zajdą odpowiednie zmiany, musi minąć trochę czasu. Live, w którym ogłoszono wyniki głosowania, odbył się wczoraj, zaś nowe odcinki – te po odpadnięciu Karoliny i Alberta – kręcono kilka dni wcześniej. Nie stresujcie się zatem – Karolina jeszcze powróci, by napsuć nam trochę krwi, a Albert dalej będzie próbował znaleźć drugą połówkę. Musimy się tylko uzbroić w cierpliwość.

Love Island - jak dobrze znasz program?

Pytanie 1 z 10
W którym roku odbyła się premiera Love Island?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7