Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2019 - transmisja online i TV. Gdzie obejrzeć na żywo?

2019-11-08 12:58
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2019 - transmisja online i TV. Gdzie obejrzeć na żywo?
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2019 - transmisja online i TV. Gdzie obejrzeć na żywo?

Legia Warszawa - Górnik Zabrze to spotkanie w ramach 15. kolejki PKO Ekstraklasy. Drużyna ze stolicy jak narazie radzi sobie bardzo dobrze w tegorocznych rozgrywkach, zajmując pierwsze miejsce w tabeli. Górnik Zabrze jest na dwunastej lokacie. Kto wygra ten pojedynek? Gdzie oglądać transmisję z meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze na żywo w TV? Czy będzie darmowy stream online?

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2019 - transmisja online i TV. Gdzie obejrzeć na żywo? W całej historii rozgrywek Legii z Górnikiem, drużyny zagrały ze sobą 123 spotkania. 53 zwycięstwa odniosła drużyna ze stolicy, a 41 razy wygrał Górnik Zabrze. 29-krotnie mecze zakończyły się remisem. Największe zwycięstwo odniósł w 1961 roku Górnik Zabrze, który wygrał z Legią 5:1. Jak będzie tym razem? Kto wygra mecz? Gdzie, kiedy i o której oglądać mecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze? Wszystkie szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2019: stream online

Mecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze 09.11.2019 to dwie opcje obejrzenia transmisji za pośrednictwem internetu. Stream online będzie dostępny na platformie player.pl, niestety nie za darmo. Aby obejrzeć spotkanie należy wykupić pakiet sportowy z dostępem do Canal+ Sport. Druga opcja jest już darmowa. Transmisja będzie udostępniona również na stronie TVP SPORT.

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2019: transmisja w TV

Spotkanie między Legią Warszawa a Górnik Zabrze, które odbędzie się 09.11.2019 o godzinie 17:00 będzie można śledzić na dwóch kanałach. Pierwsza opcja to obejrzenie transmisji w Canal+ Sport, druga w kanale otwartym, jakim jest TVP2.

NAJNOWSZE