Lato, muzyka, zabawa 12.07.2020 - transmisja ONLINE i TV, powtórka. O której oglądać?

2020-07-10 12:46 PK
Lato, muzyka, zabawa
Autor: Materiały prasowe TVP

Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 tym razem w Płocku! 12 lipca w popularnej serii Muzyka, lato, zabawa w płockim amfiteatrze usłyszymy m.in. Anię Wyszkoni, Blue Cafe, Boys, czy Top Girls. O której koncert? Gdzie oglądać w telewizji i online? Kiedy zobaczymy powtórkę?

Lato, muzyka, zabawa 12.07.2020 - transmisja. Przed nami elektryzujący koncert, podczas którego na wielkiej scenie wystąpią m.in. Ania Wyszkoni, Blue Cafe, Boys, Stachursky, Bad Boys Blue, Playboys, Top Girls, Sami Harb, After Party oraz niekwestionowana królowa czeskiej estrady - Helena Vondraćkova. Gospodarzami wieczoru będą Ida Nowakowska-Herndon i Aleksander Sikora, natomiast relacje zza kulis przekażą Izabella Krzan i Norbi. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty organizowane w ramach cyklu Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 odbywać się będą z ograniczoną liczbą publiczności.

Lato, muzyka, zabawa 12.07.2020 ONLINE i TV

Wakacyjną trasę Dwójki w telewizji obejrzymy na kanale TVP2. Start koncertu o godzinie 20:00. Wszyscy, którzy chcą obejrzeć Lato, muzyka, zabawa w internecie na żywo mogą to zrobić na stronie WP Pilot - wymagana rejestracja w serwisie. Telewizyjna powtórka koncertu zaplanowana jest na piątek, 17 lipca o godzinie 21:40 w TVP2. Po telewizyjnej premierze Lato, muzyka, zabawa udostępniane jest także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Filip Lato zaśpiewał megahit The Weeknd. Ten wykon w Domowym Graniu to Mount Everest muzyki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE