Łasuch - serial Netflixa

i

Autor: MSL Group

Łasuch - nowy serial Netflixa oparty na komiksie DC. Zobacz zwiastun

2021-05-19 16:02

Łasuch to kolejna propozycja Netflixa. To właśnie ten serwis VOD zawładnął światem i praktycznie wszystkie seriale, które się w nim pojawiły, stały się światowym hitem. Teraz Netflix przygotował dla swoich widzów nową propozycję. Serial Łasuch oparty jest na słynnych komiksach DC. Dostępny jest już zwiastun oraz poinformowano o dacie premiery.

Dziesięć lat temu światem zatrzęsła Wielka Zapaść, która w tajemniczy sposób doprowadziła do powstania hybrydowego gatunku - dzieci, które są częściowo ludźmi, a częściowo zwierzętami. Nie wiedząc, czy hybrydy są rezultatem, czy też może przyczyną siejącego spustoszenie wirusa, wielu ludzi reaguje na nie strachem i przemocą. Gus - pół chłopiec, pół jeleń - przez ostatnią dekadę żył bezpiecznie w swoim leśnym schronieniu. Pewnego dnia niespodziewanie poznaje samotnego wędrowca o imieniu Jepperd. Wspólnie wyruszają w pełną niezwykłych przygód podróż po postapokaliptycznej Ameryce w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ich pytania: o narodziny Gusa, przeszłość Jepperda i prawdziwe znaczenie słowa „dom”. Na swojej drodze spotykają nieoczekiwanych sojuszników i wrogów, a Gus szybko odkrywa, że bujny, niebezpieczny świat poza granicami lasu jest o wiele bardziej skomplikowany, niż kiedykolwiek przypuszczał. Łasuch powstał na podstawie serii komiksów DC autorstwa Jeffa Lemire’a. Premiera odbędzie się 4 czerwca. Zobacz zwiastun, który znajduje się niżej.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Łasuch - obsada

W najnowszym serialu Netflixa występują Christian Convery, Nonso Anozie, Will Forte, Stefania LaVie Owen, Aliza Vellani, Naledi Murray i wiele innych. Taka obsada z pewnością zachęci wielu widzów do obejrzenia serialu. Niektórzy będą zachwyceni zdolnościami aktorskimi tych gwiazd.

Fenomen Netflixa

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 208 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania - bez reklam i zobowiązań.