La Bandida

i

Autor: materiały TVP

Serial

La Bandida - piosenka z czołówki serialu. Kto ją śpiewa i o czym jest?

2023-03-28 16:30

La Bandida to meksykańska telenowela, która po trzech latach powróciła do polskiej telewizji. To prawdziwy hit, który przyciąga przed ekrany tysiące osób. Na początku każdego odcinka można usłyszeć piosenkę, która jest ścieżką dźwiękową czołówki. Co to za utwór? Kto go śpiewa? O czym jest? Odpowiadamy na te pytania,

La Bandida to serial oparty na prawdziwej historii Gracieli Olmos, meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia będzie prezentowana od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów, intelektualistów, oficjeli. Czy serialowa piosenka również opowiada o tytułowej bohaterce?

La Bandida wraca do TVP! Kiedy i gdzie oglądać odcinki serialu?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

La Bandida - piosenka z serialu

Piosenka, która leci w czołówce serialu, nosi tytuł Bandida. Utwór opowiada o silnej kobiecie, która przez przeciwności losu poszła niebezpieczną ścieżką pełną przygód. "Uparta i zarozumiała kobieta. Bandytka, bandytka. Zakochana w życiu" - tak w języku polskim brzmi refren piosenki. Można więc podejrzewać, że tekst został oparty na historii Gracieli Olmos. Kto śpiewa Bandidę?

La Bandida - kto śpiewa piosenkę?

Informacja ta może zaskoczyć wiele osób, ale piosenkę śpiewa aktorka, która główną rolę w serialu. Jest to Sandra Echeverria, która nie tylko zajmuje się aktorstwem, ale też muzyką. W swoim dorobku ma między innymi piosenkę w duecie z Markiem Anthonym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE