La Bandida odc. 45, 46 streszczenia. Max prowokuje Pedra mówiąc mu, że Bandida i tak będzie jego. Damian przyznaje ojcu, że zakochał się w Marinie

2020-08-13 10:23 kg
La Bandida
Autor: materiały TVP

La Bandida odcinek 45 i 46 streszczenia. Premierowe epizody meksykańskiej produkcji zostaną wyemitowane w poniedziałek, 17 sierpnia oraz we wtorek, 18 sierpnia o godzinie 20:35 w TVP1. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

La Bandida odcinek 45 i 46 streszczenia. Serial oparty jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia będzie prezentowana od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów, intelektualistów, oficjeli.

La Bandida - odcinek 45

Maria Alvarado cieszy się, że jej syn przyjaźni się z Edith. Liczy, że weźmie z nią ślub. Federico zabiera Damiana do domu Bandidy, żeby nauczyć go, jak postępować z kobietami. Consuelo jest coraz bardziej zazdrosna o Pedra. Jej miłość przeradza się w nienawiść do Gracieli. Postanawia poprosić Teresę o pomoc. Teresa zgadza się jej pomóc i przy okazji zamierza się zemścić na Bandidzie i Księżniczce. Do sierocińca przyjmują nowego nauczyciela. Octavio od razu zaprzyjaźnia się z Valentiną. Arturo chce adoptować dziecko, które ktoś podrzucił do sierocińca, ale Valentina ma wątpliwości. Max często zagląda do Gracieli i jest pod jej urokiem.

La Bandida - odcinek 46

Consuelo podrzuca lalkę zrobioną przez Teresę pod łóżko Księżniczki. Max prowokuje Pedra mówiąc mu, że Bandida i tak będzie jego. Dziennikarz Salvador żegna przyjaciela w domu Bandidy. Przypadkiem poznaje tam Blondi, która myli go z ważną osobistością. Damian przyznaje ojcu, że zakochał się w Marinie. Senator Ayala przypadkowo natyka się w domu Bandidy na Salvadora i rozpoznaje w nim dziennikarza, który opisuje w gazetach jego przekręty za rządowe pieniądze. Postanawia dać mu nauczkę. Max i Graciela stają w obronie dziennikarza.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE