La Bandida odc. 35 i 36 streszczenia. Graciela dowiaduje się, że to Teresa otruła Blondi

2020-08-04 9:23 PK
La Bandida
Autor: Materiały prasowe TVP

La Bandida odcinek 35 i 36 streszczenia. Premierowe epizody meksykańskiej produkcji zostaną wyemitowane w piątek, 7 sierpnia oraz w sobotę, 8 sierpnia o godzinie 20:35 w TVP1. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

La Bandida odcinek 35 i 36 streszczenia. Serial oparty jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia będzie prezentowana od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów, intelektualistów, oficjeli.

La Bandida odcinek 35 streszczenie

Księżniczka dostaje sukienkę od Bandidy, ale ma wyrzuty sumienia i próbuje zrezygnować z prośby, którą miała do Teresy. Blondi trafia do szpitala i walczy o życie. Do Gracieli przyjeżdża Adela z trójką dzieci. Najstarszy syn, Antonio zmężniał, więc Marina zwraca na niego uwagę. Raquel zaczyna podejrzewać, że to Teresa otruła Blondi, kiedy znajduje w kuchni słoik z nieznanymi ziołami. Consuelo orientuje się, że Pedro kocha się w Gracieli.

La Bandida odcinek 36 streszczenie

Valentina jest zazdrosna o Adelę i kłóci się z Arturo. Dopiero szczera rozmowa z dawną przyjaciółką uświadamia jej skalę problemu. Blondi szczęśliwie dochodzi do siebie. Graciela dowiaduje się, że to Teresa otruła dziewczynę i domyśla się, że Księżniczka brała w tym udział. Marina opowiada koleżankom, że Antonio jest jej narzeczonym i że niedługo wezmą ślub. Graciela w końcu ulega urokowi Pedra. Esperanza umawia się z doktorem Javierem. Doktor Avila jest trochę zazdrosny o córkę, ale Catalina uspokaja go.

M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek rzuci się w ramiona Kamili! Sekretny romans Zduńskiego z prawniczką będzie miał ciąg dalszy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE