La Bandida odc. 10, 11, 12 streszczenie. Marina postrzelona! Martin zginie? Adela z Antoniem przysięgają sobie miłość

2020-07-10 11:03 PK
La Bandida
Autor: Materiały prasowe TVP

La Bandida 10, 11, 12 streszczenia odcinków. Martin zostaje oskarżony o coś, czego nie zrobił. Władze wydają rozkaz rozstrzelania. Marina próbuje mu pomóc. W jednej z akcji partyzanckiej La Bandidy dochodzi do strzelaniny, w której zostaje ranna Marina. La Bandida odcinki 10, 11, 12 zostaną wyemitowane w dniach 12-14 lipca o godzinie 20:35 w TVP1.

La Bandida to serial oparty na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej. Widzowie poznają jej smutne dzieciństwo w sierocińcu, burzliwy związek z rewolucjonistą. Po porzuceniu przez kochanka, Graciela została zmuszona do uprawiania hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie zdobytej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret Durango Calle de la Condesa, który odwiedzali ważni klienci - artyści, intelektualiści i przedstawiciele życia politycznego. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków La Bandida 10, 11, 12.

La Bandida odc 10 streszczenie

Generał Ordóez rozpowiada plotki na temat Mariny. Jose dowiaduje się o tym i dochodzi do bójki, w wyniku której Jose jest ciężko ranny. Martin jest zazdrosny o to, że Marieta coraz lepiej dogaduje się z Beltranem. Generał Villa stawia Ordóezowi ultumatum. Nie chce, żeby zbliżał się do Bandidy. Antonio uczy Marinę grać na gitarze. Chłopak jest pod wielkim urokiem Adele, która jest zajęta wyłącznie pracą.

La Bandida odc 11 streszczenie

Martin ma zostać rozstrzelany za coś, czego nie zrobił. Marina chce, żeby Villa pozwolił jej odnaleźć winnego. Uważa, że za wszystkim stoi generał Ordóez, albo któryś z jego ludzi. Kiedy prawda wychodzi na jaw, Villa postanawia pozbyć się Ordóeza z obozu, bo ma przez niego same kłopoty. Do partyzantów przyłącza się ojciec z synem. Młody chłopak Valentin jest świetnym strzelcem i Marina chciałaby go widzieć w swoim oddziale.

La Bandida odc 12 streszczenie

Valentn okazuje się świetnym strzelcem i przyłącza się do partyzantów. Marieta zaleca się do Martina. Isabel prosi siostrę Catalinę, by zostawiła jej męża w spokoju. La Bandida postanawia zdobyć trochę leków dla szpitala polowego Adeli. W strzelaninie ginie Beltrn, a Marina zostaje ranna. Adela z Antoniem przysięgają sobie miłość.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE