Kuriozalna wpadka w Panoramie hitem internetu. Widzowie nie wierzyli, że te słowa padły!

2021-07-21 14:25 Alicja Wójcik
Panorama
Autor: Materiały TVP

Wpadki w telewizji nie są niczym niecodziennym. Zwłaszcza w przypadku programów na żywo, kiedy wiele rzeczy może pójść nie do końca zgodnie z planem i ciężko coś na to poradzić. Niestety internauci są bezlitośni, a w dobie internetu każda wpadka na wizji jest rzetelnie dokumentowana przez czujnych widzów.

Dokładnie taka sytuacja miała miejsce we wtorek 20 lipca podczas głównego popołudniowego wydania Panoramy o godzinie 18:00. Jednym z materiałów omawianych w tym wydaniu programu informacyjnego był lot w kosmos zaplanowany przez miliardera Jeffa Bezosa. Prowadzący tego wydania Panoramy, Karol Gnat, postanowił nawiązać do tego wydarzania, zapraszając widzów na kolejne wydanie programu.

Kuriozalna wpadka w Panoramie hitem internetu. Widzowie nie wierzyli, że te słowa padły!

Żegnając się z widzami, Karol Gnat powiedział:

A kiedy Słońce ponownie okrąży Ziemię i zatrzyma się niemal w tym samym punkcie, w Telewizyjnej Dwójce usłyszą państwo znowu dźwięk Panoramy

Wiadomo oczywiście, że to Ziemia krąży wokół Słońca, a nie odwrotnie. Wpadka ta oczywiście nie umknęła uwadze widzów, a filmik z tym fragmentem trafił na Twitter, a komentujący nie zostawili na twórcach Panoramy suchej nitki. Stacja jak na razie nie odniosła się w żaden sposób do wpadki, która miała miejsce. Cały odcinek Panoramy z 20 lipca można zobaczyć online na platformie Vod.tvp.pl.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE