Pizzeria di Bufala - Płońsk. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji

2020-09-15 14:36 AW
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Na początku Radek uzyskiwał świetne wyniki. Otwarcie lokalu zbiegło się akurat z otwarciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, a to zapewniło restauracji zacną klientelę. Lokal każdego dnia pękał w szwach. Niestety te czasy minęły. Po zakończeniu mistrzostw klientów ubywało z dnia na dzień. Dziś Radek mocno zaciska pasa, gotować musi osobiście, a zespół ma skromny i bardzo młody, bez żadnego przygotowania gastronomicznego. Częścią zespołu jest 27-letnia kelnerka Klaudia, prywatnie partnerka Radka. Właściciel nie tylko gotuje, zajmuje się też zaopatrzeniem, księgowością i marketingiem.

Pizzeria di Bufala - Płońsk. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji. Przepracowany i sfrustrowany brakiem efektów finansowych właściciel stał się nerwowy i coraz częściej kłócił się z Klaudią, co niestety obserwowała reszta zespołu. Czy wizyta Magdy Gessler rozwiała czarne chmury kłębiące się nad restauracją?

Pizzeria di Bufala - Płońsk. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji

Magda powróciła do restauracji po ośmiu tygodniach. Jak zaznaczyła, zaledwie tydzień po tym, gdy opuściła Pizzerię di Bufalo po rewolucji, restauracje w Polsce zostały zamknięte z powodu pandemii. Właścicielom udało się jednak utrzymać miejsce dzięki sprzedawaniu jedzenia na dowóz. Gessler bardzo chwaliła wszystkie zaserwowane jej potrawy i poleciła restaurację. Co więcej, między Radkiem a Klaudią bardzo poprawiły się relacje, a do tego Radek oświadczył się swojej ukochanej pierścionkiem, który dała mu Magda Gessler!

Wygląda na to, że udział w programie rzeczywiście bardzo pomógł właścicielom - Pizzeria di Bufala cały czas funkcjonuje. W menu restauracji z polecenia Magdy Gessler znajdziemy m.in. włoską zupę fasolową (17 zł), rosół wołowo-cielęcy z makaronem (15 zł), długo pieczoną cielęcinę podaną na bułce maślanej (23 zł) czy kilka rodzajów pizz, które kosztują 35-37 zł. Adres Pizzeria di Bufala to ul. Płocka 25 09-100 Płońsk, restauracja jest czynna od 12:00 do 22:00.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE