Pizzeria di Bufala - Płońsk. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji

2020-09-15 14:36 AW
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Na początku Radek uzyskiwał świetne wyniki. Otwarcie lokalu zbiegło się akurat z otwarciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, a to zapewniło restauracji zacną klientelę. Lokal każdego dnia pękał w szwach. Niestety te czasy minęły. Po zakończeniu mistrzostw klientów ubywało z dnia na dzień. Dziś Radek mocno zaciska pasa, gotować musi osobiście, a zespół ma skromny i bardzo młody, bez żadnego przygotowania gastronomicznego. Częścią zespołu jest 27-letnia kelnerka Klaudia, prywatnie partnerka Radka. Właściciel nie tylko gotuje, zajmuje się też zaopatrzeniem, księgowością i marketingiem.

Pizzeria di Bufala - Płońsk. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji. Przepracowany i sfrustrowany brakiem efektów finansowych właściciel stał się nerwowy i coraz częściej kłócił się z Klaudią, co niestety obserwowała reszta zespołu. Czy wizyta Magdy Gessler rozwiała czarne chmury kłębiące się nad restauracją?

Pizzeria di Bufala - Płońsk. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji

Magda powróciła do restauracji po ośmiu tygodniach. Jak zaznaczyła, zaledwie tydzień po tym, gdy opuściła Pizzerię di Bufalo po rewolucji, restauracje w Polsce zostały zamknięte z powodu pandemii. Właścicielom udało się jednak utrzymać miejsce dzięki sprzedawaniu jedzenia na dowóz. Gessler bardzo chwaliła wszystkie zaserwowane jej potrawy i poleciła restaurację. Co więcej, między Radkiem a Klaudią bardzo poprawiły się relacje, a do tego Radek oświadczył się swojej ukochanej pierścionkiem, który dała mu Magda Gessler!

Czy wiesz wszystko o Magdzie Gessler?

Pytanie 1 z 10
Gdzie urodziła się Magda Gessler?

Wygląda na to, że udział w programie rzeczywiście bardzo pomógł właścicielom - Pizzeria di Bufala cały czas funkcjonuje. W menu restauracji z polecenia Magdy Gessler znajdziemy m.in. włoską zupę fasolową (17 zł), rosół wołowo-cielęcy z makaronem (15 zł), długo pieczoną cielęcinę podaną na bułce maślanej (23 zł) czy kilka rodzajów pizz, które kosztują 35-37 zł. Adres Pizzeria di Bufala to ul. Płocka 25 09-100 Płońsk, restauracja jest czynna od 12:00 do 22:00.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE