Kuchenne rewolucje: Słupsk - Mikołajek. Po rewolucji Złoty Pikling. Menu, ceny, adres

2021-01-22 11:54 kg
Kuchenne rewolucje
Autor: Tomasz Urbanek/East News

W Słupsku restaurację Mikołajek od roku prowadzi Jolanta. Kobieta ma pewne doświadczenie w gastronomii, bo od dziesięciu lat ze sporym powodzeniem prowadzi w mieście Pierogarnię. Zachęcona sukcesem, za ciężkie pieniądze przejęła „Mikołajka”, biorąc w banku 90 tysięcy kredytu. Liczyła na to, że lokal bardzo popularny w czasach PRL-u, znów przyciągnie klientów. Szybko okazało się, że bardzo się myliła. Czy Magda Gessler wyciągnie ją z tej trudnej sytuacji?

Mikołajek po Kuchennych rewolucjach. W Mikołajku pojawia się dziennie kilku klientów na krzyż i by utrzymać restaurację, Jolanta konsumuje wszystkie zyski z Pierogarni. Ale ostatnio i to nie wystarcza. Zdesperowana właścicielka napisała do Magdy Gessler, prosząc ją o ratunek. Nieustraszona restauratorka z wrodzoną sobie energią podjęła się tego niełatwego zadania!

Złoty Pikling - menu i ceny

Magda Gessler wróciła do lokalu osiemnaście tygodni później. Do spróbowania wybrała dania:

  • Złoty Pikling
  • Zupa "Spotkanie ziemi z morzem"
  • Zapiekanka z gęsiny na ziemniaczkach w mundurkach

Niestety żadne danie nie smakowało tak, jak podczas Kuchennych rewolucji. Według Magdy Gessler ryba - Złoty Pikling, była zimna i twarda, w zupie nie współgrały ze sobą składniki, zapiekanka była tłusta, a mięso w niej zbyt twarde. Była to pierwsza nieudana rewolucja w 22. sezonie programu. 

Adres restauracji Złoty Pikling (dawniej Mikołajek)

Dokładny adres mieszczącej się w Słupsku restauracji Złoty Pikling to ul. Szarych Szeregów 1, 76-200 Słupsk.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE