Kuba Wojewódzki 2020 - kiedy nowe odcinki talk-show w TVN?

2019-12-03 15:08
Kuba Wojewódzki
Autor: Materiały Prasowe

Autorski program Kuby Wojewódzkiego, w którym zadaje on zaproszonym osobom nawet najintymniejsze pytania, gości na ekranach telewizorów już od 17 lat! Od 2006 roku talk-show Wojewódzkiego możemy oglądać na TVN-ie. Mimo nieco słabnącej oglądalności stacja jak na razie cały czas wznawia program o kolejne sezony - jesienią 2019 roku wyemitowała już 27! Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków programu?

Kuba Wojewódzki 2020 - kiedy nowe odcinki talk-show w TVN? Czy talk-show powróci do emisji? Ostatni odcinek poprzedniego, 27 sezonu, został wyemitowany 26 listopada, a jego gośćmi byli Edyta Górniak oraz Michał Figurski. Kuba również na swoim Instagramie zapowiedział, że to ostatni epizod programu w 2019 roku.

Kuba Wojewódzki 2020 - kiedy nowe odcinki talk-show w TVN?

Póki co TVN nie zapowiedział jeszcze oficjalnie, że show Kuby Wojewódzkiego powróci z nowymi odcinkami. Jednak trudno wyobrazić sobie ramówkę TVN bez samozwańczego króla tej stacji. Od kilku sezonów widownia programu nieznacznie spada, jednak nadal w porze emisji program Kuby Wojewódzkiego zajmuje pierwsze miejsce, co oznacza, że najprawdopodobniej zobaczymy go ponownie w 2020 roku.

Wszystko wskazuje na to, że sezon 28 Kuby Wojewódzkiego będzie miał swoją premierę już pod koniec lutego 2020 roku. Taka sama najpewniej pozostanie także data emisji - wtorki o godzinie 22:30.

NAJNOWSZE