Kto odmówi pannie młodej - prowadząca. Kim jest gospodyni programu?

2020-08-05 16:58 aw
Kto odmówi pannie młodej?
Autor: Materiały Prasowe

3 dni na zaplanowanie ślubu marzeń? To nie największe wyzwanie przed jakim będzie musiała stanąć panna młoda! Tym razem role się odwrócą i to kobiety zaskoczą swoich partnerów niespodziewanymi oświadczynami. Kawaler będzie miał dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o ślubie - na parę młodą w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele. Ale co jeśli kandydat na męża odmówi?

Kto odmówi pannie młodej - prowadząca. Kim jest gospodyni programu? Jesienią Siódemka pokaże nowy format „Kto odmówi pannie młodej?” (oryg. „Marry me now”). Każdy odcinek to historia odważnej kobiety, która bierze los w swoje ręce, prosząc wybranka, żeby się z nią ożenił. Ale co jeśli kandydat na męża odmówi? Jak zareaguje rodzina i czy kobiecie w ogóle wypada prosić mężczyznę o rękę?

Kto odmówi pannie młodej - prowadząca. Kim jest gospodyni programu?

Dziewczynom w trakcie całego procesu towarzyszyć będzie Gosia Ohme, gospodyni programu, która wielu widzom znana jest z Dzień Dobry TVN. „Kto odmówi pannie młodej?” to pełen emocji format, w którym przełamujemy schematy i zrywamy z tradycyjnymi rolami w związku. To niezwykły program o relacjach, uczuciach i nadziei. Przejmujące historie bohaterów, odważne dziewczyny i ich bliscy. Jesteśmy przekonani, że widzowie pokochają ten format za jego autentyczność i dramaturgię każdego odcinka. Nasze bohaterki to bardzo silne i odważne kobiety! Osobiście mam nadzieję, że nikt nie odmówi pannie młodej – mówi Kasia Mazurkiewicz, szefowa Siódemki. Premiera programu została zaplanowana na jesień 2020 roku.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE