Kruk. Szepty słychać po zmroku - sezon 2. powstanie! Kiedy premiera nowych odcinków?

2020-09-23 13:53 AW
Kruk. Szepty słychać po zmroku
Autor: screen youtube.com, kanał CANAL Plus telewizja przez internet screen youtube.com

Polska zaczyna specjalizować się w serialach kryminalnych i thrillerach - produkcji z tych gatunków powstaje co roku kilka, a do tego cały czas zapowiadane są kolejne. Wiele z nich, jak chociażby Chyłka, Żmijowisko czy Ślepnąć od świateł, to adaptacje bestsellerów, jednak cały czas na ekrany trafiają także autorskie pomysły. Jednym z nich jest właśnie Kruk. Szepty słychać po zmroku, którego pomysłodawcą i scenarzystą jest Jakub Korolczuk. Za reżyserię odpowiada natomiast Maciej Pieprzyca.

Kruk. Szepty słychać po zmroku - sezon 2. powstanie! Twórcy serialu mocno zaskoczyli fanów Kruka, którzy przestali mieć już nadzieję, że kolejne odcinki produkcji faktycznie się pojawią. Pierwszy sezon Kruk. Szepty słychać po zmroku ukazał się bowiem wiosną 2018 roku. Bez wątpienia jest to jeden z najlepiej ocenianych polskich seriali ostatnich lat.

Kruk. Szepty słychać po zmroku - sezon 2. powstanie. Kiedy nowe odcinki?

O tym, że trwają prace na planie kontynuacji, Canal+ poinformował oficjalnie w mediach społecznościowych. Jak ustalił serwis Wirtualnemedia.pl, w głównej roli ponownie zobaczymy Michała Żurawskiego, a oprócz niego w obsadzie pojawią się także m.in. Katarzyna Wajda, Leszek Lichota, Magdalena Koleśnik, Tomasz Włosok, Danuta Kierklo, Dominika Kluźniak i Zbigniew Stryj. Co ważne, za scenariusz drugiego sezonu podobnie odpowiada Korolczuk, a za kamerą staje Pieprzyca.

Premiera drugiego sezonu Kruk. Szepty słychać po zmroku zaplanowana jest trzy lata po premierze pierwszego - nowe odcinki będzie można oglądać wiosną 2021 roku. Szczegóły dotyczące fabuły jak na razie nie są jeszcze znane. Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie inspektor policji Adam Kruk powrócił do swojego rodzinnego miasta, aby rozwiązać sprawę zaginięcia chłopca.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE