Królowe życia sezon 9, odc. 5 i 6: Kasia próbuje swoich sił jako piosenkarka! Conan skręcił kostkę

2020-09-17 16:58 AW
Królowe życia
Autor: Materiały TVN

Dagmara i Jacek długo opiekowali się sroczką Gienią. Mimo, że nie znają się ptakach, postanowili dać z siebie wszystko i przystosować ją do życia na wolności. W tym odcinku okaże się, czy ich starania nie poszły na marne. Podejmą pierwszą próbę wypuszczenia Gieni na wolność. Czy będzie szczęśliwe zakończenie? Szczęścia z pewnością brakuje ostatnio Izie. Już drugi raz w tym roku miała poważny wypadek samochodowy.

Królowe życia sezon 9, odc. 5 i 6: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach reality show? Mimo, że ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, Iza nie może przestać myśleć o wypadku. W piątym odcinku nie zabraknie też powodów do śmiechu. Kasia będzie próbowała przekonać swoją mamę do przekłucia uszu. Czy jej się uda? Możliwe... Ale to będzie istna komedia!

Królowe życia sezon 9, odc. 5 i 6: streszczenie

Minęło sporo czasu odkąd Jacek zepsuł Dagmarze schody. Od tamtej pory, Dagmara była bardzo ostrożna. Właściwie zdążyła się już przyzwyczaić i nauczyła się korzystać z nich od nowa. Conan nie miał tyle szczęście. Jego akrobacje na zepsutym stopniu skończyły się skręconą kostką. Kasia kolejny raz postanowiła wziąć życie w swoje ręce. Od dzieciństwa marzyła o karierze piosenkarki, ale jakoś zawsze brakowało czasu, żeby zabrać się za to na poważnie. Uznała, że nadszedł odpowiedni moment i teraz zamierza podszkolić swój wokal. 

Iza i Patryk wybrali się na wakacje. Pierwszy raz od dawna, zrezygnowali z egzotyki na rzecz Polski. Planowali wakacje pod palmami, lecz koronawirus pokrzyżował im plany. Najważniejsze, że spędzą razem czas i pokażą Elizce, że życie bez Internetu i zasięgu może być ciekawe.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE