Królowe życia: Rafał i Gabriel na zawsze pożegnali się z programem! Podali przyczynę swojej decyzji

2020-09-07 12:16 AW
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Rafał i Gabriel, niezwykle barwna para z Głogowa, byli przez wiele lat ulubieńcami widzów Królowych życia. Można śmiało powiedzieć, że razem z Dagmarą stanowili w zasadzie wizytówkę tego programu i to właśnie oni przyciągali fanów przed ekrany telewizorów. Nic więc dziwnego, że informacja o tym, że Rafał i Gabriel nie pojawią się w 9. sezonie show TTV mocno zaskoczyła widzów.

Królowe życia: Rafał i Gabriel nie wrócą już do programu! Uczestnicy reality show podzielili się z widzami szczegółami swojej decyzji. Para z Głogowa z programem była związana praktycznie od samego początku - na ekranie widzowie mogli śledzić ich losy przez kilka lat! Co więcej, w jednym z sezonów Rafał i Gabriel przeżywali rozstanie, jednak koniec końców udało im się pokonać kryzys.

Królowe życia: Rafał i Gabriel na dobre pożegnali się z programem

Stacja TTV ogłosiła obsadę 9. sezonu na krótko przed rozpoczęciem emisji nowych odcinków. Takich zmian w programie nie było już dawno! Do Królowych życia dołączyło aż sześciu nowych uczestników, a oprócz Asi z programem pożegnali się także Rafał i Gabriel. Informacja ta wywołała wzburzenie wśród fanów show TTV, którzy pod niemal każdym postem na Facebooku i Instagramie programu zostawiali dziesiątki komentarzy z pytaniami, czy para z Głogowa pożegnała się z Królowymi życia już na zawsze.

Rafał i Gabriel w rozmowie z JastrząbPost wyznali, że widzowie nie zobaczą ich 'ani w tym, ani w żadnym innym' sezonie Królowych życia. Mężczyźni zgodnie przyznają, że postanowili wycofać się z udziału w Królowych życia z powodów osobistych - ważniejszy był dla nich związek oraz skupienie się na firmie. Rafał przyznał, że będą śledzić nowe odcinki i kibicują uczestnikom, którzy pojawią się w nowych odcinkach - zarówno dawnym członkom obsady, jak i tym, którzy dopiero dołączyli do składu Królowych życia.

Kurdej-Szatan znika z "M jak miłość". Joanna Konieczna-Krzyżaniak z superseriale.pl, wyjaśnia dlaczego [HOT]
NAJNOWSZE