Królowe życia sezon 9, odc. 11 i 12: Dagmara nie radzi sobie z wyprowadzką Conana. Wymyśla preteksty do odwiedzin

2020-10-08 18:19 AW
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Dagmarze od dawna zależało, żeby Conan znalazł sobie pracę na czas wakacji. Chce nauczyć syna odpowiedzialności i pokazać mu namiastkę dorosłego życia. Do tej pory szło jej opornie, a Conan zawsze miał wymówkę, żeby tylko nie iść do pracy. Czy tym razem będzie inaczej i w końcu posłucha Królowej? Damian i Leon niedawno zasilili szeregi Królowych Życia.

Królowe życia sezon 9, odc. 11 i 12: co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Damian, Leon i Ania nie zdążyli wziąć udziału w sesji zdjęciowej, która odbyła się przed rozpoczęciem nowego sezonu, ale mieli swoją własną sesję, podczas której mogli się poznać i oficjalnie stać się Królową i Królowymi życia!

Królowe życia sezon 9, odc. 11

Sylwia uwielbia dostawać prezenty od Łukasza. Dobrze się składa, bo on lubi jej je dawać. Po latach nauczył się w końcu trafiać w wyjątkowy gust Sylwii. Kasia jeszcze niedawno chciała zostać wokalistką. Muzyka zawsze głośno grała jej w sercu. Postanowiła ruszyć o krok dalej i spróbować swoich sił w muzyce klubowej. Jak jej poszło?

Królowe życia sezon 9, odc. 12

Odkąd Conan zamieszkał z kolegą we Wrocławiu, Dagmara nie śpi spokojnie. Jest poddenerwowana i tylko szuka pretekstu, żeby móc go odwiedzić. Czasami jej pomysły są kuriozalne, ale cóż... Królowa chce spać choć trochę spokojnie. Widzowie będą mogli zobaczyć jak wygląda praca Damiana i Leona od zaplecza. To niesamowite, ile ludzie są w stanie znieść dla pięknego wyglądu. Ich praca wymaga nie tylko ogromnej wiedzy teoretycznej. Ważne jest również podejście do pacjenta. 

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE