Królowe życia sezon 7, odc. 13 i 14: Kasia planuje kolejne operacje plastyczne. Jacek jest zazdrosny o Dagmarę

2019-10-17 13:03
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Dagmara fizycznie czuje się już coraz lepiej. Raz na jakiś czas dopada ją jednak chandra, z którą trudno jej się uporać. Rafał i Gabriel próbują ratować swój związek. Wspólny wypad za miasto miał ich do siebie zbliżyć i przypomnieć im o tym, co ich łączy. Kasia to fanka medycyny estetycznej. Niezliczoną ilość razy poprawiała sobie to i owo w swoim wyglądzie. Co jeszcze wydarzy się w 13 i 14 odcinku Królowych życia?

Królowe życia sezon 7, odc. 13 i 14: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach programu? Jednak nic, co dobre nie trwa wiecznie i dla Rafała i Gabriela nadszedł czas powrotu do rzeczywistości, która okazała się nie taka zła. Dagmara ma problem nie tylko ze zdrowiem. Jej myśli są teraz skierowane w stronę pełnoletniego Conana, który swój dowód osobisty traktuje jak trofeum.

Królowe życia sezon 7, odc. 13 - streszczenie

Z pomocą Dagmarze przychodzi Jacek i razem ruszają ratować świat. Co tym razem wymyślili? Rafał i Gabriel wyruszają za miasto. Świeże powietrze i czas spędzony razem mają ich do siebie zbliżyć i sprawić, że znowu nabiorą ochoty na miłość. Adrianna uwielbia swoją pracę i najwyraźniej praca uwielbia ją. Do swojego butiku pędzi codziennie z samego rana. Zawsze z uśmiechem na twarzy i głową pełną nowych pomysłów. Co tym razem planuje?

Królowe życia sezon 7, odc. 14 - streszczenie

Królowa aż boi się myśleć, co jej mały synek może kupić dzięki temu małemu kawałkowi plastiku. Kasia planuje kolejny wyjazd do Turcji, gdzie podda się zabiegom upiększającym. Jednak zanim wyjedzie, musi skupić się na formalnościach, których dopinanie nie jest jej mocną stroną.

NAJNOWSZE