Królowe życia sezon 7: Edzia potwierdza ciążę! Ona i Adam biorą ślub w Wenecji

2019-11-22 11:30
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Miniony rok był dla bohaterów tego popularnego serialu bardzo intensywny, a czasami trudny i bolesny. Na początek wypadek Dagmary, potem walka o odzyskanie sprawności w nogach. Nie było wiadomo, czy królowa będzie mogła chodzić? Nadzieja na to w końcu się pojawiła, jednak pod warunkiem intensywnej rehabilitacji. Na ten moment Dagmara porusza się o kulach, czeka na kolejną operację. W cięższych chwilach wspiera ją Jacek i syn, Conan. W finale serii u boku Dagmary będzie czuwał właśnie Jacek. Para przyjaciół wybierze się do Wenecji na ślub swojej przyjaciółki Edyty.

Królowe życia sezon 7, odc. 23 i 24, streszczenia: Edzia jest w ciąży, o czym Dagamara dowie się zupełnie niespodziewanie! Dużym zaskoczeniem dla widzów były wydarzenia w życiu Edyty. Najpierw chwilowa absencja, kiedy Dagmara wróciła po wypadku do domu, potem jej powrót i informacja o ślubie. W finale widzów czeka piękny ślub Edzi i Adama w Wenecji! Świadkową będzie oczywiście Dagmara, która od początku wspierała i trzymała kciuki za swoją przyjaciółkę. Poleją się łzy.

Królowe życia sezon 7, odc. 23 - streszczenie

Po długich namowach, Jacek zgodził się towarzyszyć Dagmarze w jej podróży do Wenecji. Królowa nie poradziłaby sobie sama, więc jest wdzięczna przyjacielowi, że pokonał swoje uprzedzenia dla jej dobra. Jednak, Dagmara jak zwykle, swoją wdzięczność będzie okazywała na własny sposób. Rafał i Gabriel żyją w pędzie i kiedy się spieszą, zazwyczaj los ich oszczędza. Jednak nie tym razem... wszechświat w końcu powiedział basta i ukarał ich za nieodpowiedzialne decyzje… i parkowanie w niedozwolonym miejscu. Czy urok osobisty Rafała zdoła zmniejszyć wysokość kary? Z odpowiedzialnością małe problemy ma też Adrianna. Na szczęście ta Królowa ma zawsze pod ręką mamę, która wie kiedy sprowadzić córkę na odpowiednie tory. Czy uda jej się udowodnić Adriannie, że jej tryb życia i sposób odżywiana, są co najmniej karygodne? Obie panie wybiorą się do dietetyka!

Królowe życia sezon 7, odc. 24 - streszczenie

W tym odcinku, gwiazdą będzie Edzia. Nie tylko, dlatego że na jej ślub z Adamem czekali wszyscy widzowie „Królowych Życia”. Edzia w białej sukni, ślubująca miłość do końca życia to wielkie wydarzenie, ale jest coś jeszcze... Edzia jest w ciąży! Gabriel jest ostatnio bardzo podejrzliwy wobec Rafała, który coraz później wraca do domu. Co za tym stoi? Miłość, pasja czy chęć rozwoju? A może wszystko naraz? Gabriel będzie chciał poznać prawdę za wszelką cenę. Kasia często dostaje zaproszenia na różne ważne wydarzenia. Tym razem poproszono ją, aby zasiadła w jury wyborów miss. Wspólnie z ukochanym, Gabryelem będą oceniać urodę, charyzmę i to coś kandydatek do korony.

NAJNOWSZE