Królowe życia: Edzia. Kim jest przyjaciółka Dagmary z reality show TTV?

2020-05-15 10:48
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Królowe życia to jeden z najbardziej nietuzinkowych i jednocześnie kontrowersyjnych programów telewizyjnych. Widzów przed ekrany przyciągają przede wszystkim bardzo charyzmatyczni bohaterowie, których życie znacznie różni się od codzienności przeciętnego Polaka. Jednak poza tytułowymi Królowymi w programie możemy śledzić także losy ich rodziny i znajomych. Jedną z nich jest Edzia, przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej.

Królowe życia: Edzia. Kim jest przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej z reality show TTV? Co o niej wiadomo? Edzia, podobnie jak Dagmara, szturmem podbiły serca wszystkich widzów. Co więcej, wielu fanów Królowych życia jest zdania, że razem z Jackiem tworzą najlepsze i najzabawniejsze trio tego programu. 

Królowe życia: Edzia. Kim jest przyjaciółka Dagmary?

Prawdziwe nazwisko Edzi to Edyta Nowak. Podobnie jak jej przyjaciółka, Dagmara, mieszka w Kłodzku. O życiu Edzi niestety nie wiadomo zbyt wiele - bohaterka Królowych życia bardzo chroni informacje o sobie. Co więcej, nie ma nawet konta na Instagramie ani oficjalnego konta na Facebeooku. W jednym z odcinków 7 sezonu programu Dagmara wyjawiła, że Edzia ma 42 lata.

W szóstym sezonie Królowych życia Edzia zapałała uczuciem do Jacka, dobrego znajomego Dagmary. Po tym, jak Jacek dostał kosza od Kaźmierskiej, postanowił spróbować swojego szczęścia z Edytą. Jednak Edzia ulokowała swoje uczucia w Adamie, przyjacielu Dagmary. Pod koniec siódmego sezonu para wzięła ślub w Wenecji i okazało się, że Edyta spodziewa się trzeciego dziecka. Jak wyjawiła Dagmara, jej przyjaciółka ma już dwoje - ok. 20-letniego Nicolasa i 12-letnią Kryspinę.

NAJNOWSZE