Królowa piękności sezon 2 - będą nowe odcinki rosyjskiego serialu?

2021-01-18 14:25 PK
Królowa piękności sezon 2
Autor: Materiały prasowe TVP

18 stycznia 2021 roku Telewizja Polska wyemituje dwunasty i zarazem ostatni odcinek serialu Królowa piękności. Rosyjska produkcja od pierwszego epizodu cieszy się ogromną popularnością. Premierowy odcinek obejrzało ponad dwa miliony widzów! Nic więc dziwnego, że internauci szukają informacji na temat drugiego sezonu. Czy są szanse na nowe odcinki Królowej piękności?

Królowa piękności to serial z 2015 roku, który opowiada o burzliwych losach rosyjskiej modelki uznanej na Zachodzie, oklaskiwanej w Paryżu, nazywanej przez radziecką prasę narodowym dobrem ZSRR. Po powrocie z pokazów do domu czekała ją jednak radziecka rzeczywistość: zawiść, intrygi i tragiczna miłość. Czym skończy się dla Kati piękna bajka o karierze modelki? W główną bohaterkę - Jekatierinę Panową wciela się Karina Andolenko. Serial składa się z dwunastu godzinnych odcinków. W Telewizji Polskiej premierowa emisja miała miejsce 4 stycznia.

Królowa piękności - będą nowe odcinki?

Po każdy finałowym odcinku dobrego serialu widzowie starają się znaleźć informacje, czy twórcy planują kontynuację. Przeszukaliśmy rosyjskie strony internetowe, na których komentowano ewentualne powstanie drugiego sezonu. Mimo wielkiej popularności serialu, dobrych recenzji producenci nie zrealizują nowych odcinków Królowej piękności. Od wtorku, 10 stycznia tuż po M jak miłość widzowie zobaczą nowy serial - Hotel Vidago Palace. 

M jak miłość: Budzyński będzie miał dosyć Kamila. Tym razem Gryc naprawdę przesadzi - WIDEO
NAJNOWSZE