Rolnik szuka żony

"Królowa pieczarek" nie znalazła miłości w programie. Sławę wykorzystała do rozwoju biznesu

2024-04-03 18:12

Kamila Boś była uczestniczką 8. edycji popularnego programu Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony". Choć w programie nie udało jej się znaleźć miłości, to potrafiła wykorzystać "swoje pięć minut". Właśnie podzieliła się wspaniałą nowiną dotyczącą jej pieczarkowego biznesu. "Królowa pieczarek" może na tym sporo zarobić!

Kamila Boś wzięła udział w 8. edycji "Rolnik szuka żony". W programie podobnie, jak inni uczestnicy szukała miłości. Niestety, choć przez wielu okrzyknięta została najpiękniejszą uczestniczką wszystkich edycji, to nie znalazła tam tego jedynego. Kamila, na co dzień prowadzi świetnie prosperujący biznes. Jest właścicielką kilku hal, w których hoduje pieczarki. Z tego też powodu złośliwi nazwali ją "Królową pieczarek". Piękna blondynka o zielonych oczach, która uwielbia podróże, otrzymała wiele listów od zainteresowanych nią mężczyzn. Do swojego gospodarstwa zdecydowała się zaprosić trzech panów: Jana, Tomasza oraz Adama. To właśnie temu ostatniemu dała szansę, jednak ich relacja nie przetrwała. Choć Kamila nie znalazła męża, to udział w programie wiele zmienił w jej życiu. 31-latka zaczęła aktywnie działać w mediach społecznościowych, przeszła również sporą metamorfozę. Teraz podzieliła się z internautami wspaniałymi wieściami dotyczącymi jej pieczarkowego biznesu.

Tak mieszkają rolnicy i rolniczki 11 edycji programu Rolnik szuka żony vox eska2

Pieczarkowe imperium rośnie w siłę

Popularna "Królowa pieczarek" w swój rodzinny biznes wkłada całe serce. Na swoim Instagramie często dzieli się kadrami z codziennych obowiązków, a także radzi internautom, jak poprawnie przechowywać pieczarki, aby zachowały świeżość na długi czas. Na swoim instagramowym profilu, który obecnie śledzi prawie 190 tysięcy użytkowników Kamila Boś właśnie dodała wideo, na którym podzieliła się świetnymi wieściami. Już niebawem pieczarki z upraw Kamili będzie można zakupić w popularnym dyskoncie. Produkt będzie sygnowany wizerunkiem samej "Królowej pieczarek"!

Już od piątku będziecie mogli kupić moje pieczary 🥰

Sama jeszcze nie mogę uwierzyć, że to się dzieje ale jednak ☺️

Spodziewaliście się takiego newsa?🥰 - napisała Kamila Boś.

Pod postem od razu posypały się gratulacje od zachwyconych fanów:

Super, utarłaś nosa wszystkim którzy mówili królowa pieczarek 🔥❤ trzymam kciuki! Na pewno kupię jak tylko będzie okazja :)

👏 Gratuluję, bo w biznesie właśnie chodzi o to, żeby się rozwijać.

pieczary moim życiem więc ja biorę w ciemno😍 gratulacje!! ☺️

Super 🙌🙌🙌 gratulacje