Królowa i konkwistador odc. 21, 22, 23, 24: Gonzalo ginie. Meneses obiecuje Catalinie, że nie wyjawi nikomu prawdy o niej

2021-07-23 9:46 kg
Królowa i konkwistador
Autor: materiały TVP

W poniedziałek 12 lipca 2021 roku na antenie TVP1 zadebiutował kolumbijski serial kostiumowy, Królowa i konkwistador. W serialu wyreżyserowanym przez Camilo Villamizara i Juana Carlosa Vasqueza w głównych rolach występują Essined Rivera Aponte oraz Emmanuel Esparza. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach, które zostaną wyemitowane w dniach 26-27 lipca 2021 roku w TVP1?

Królowa i konkwistador odc. 21, 22, 23, 24. Fabuła skupia się na losach Cataliny, rdzennej Kolumbijki, która oddała swoje serce i duszę konkwistadorowi. Pedro, uwikłany w intrygi Starego Świata, stanie przed ciężkim wyborem. Aby uratować brata, decyduje się zdradzić Catalinę i jej ludzi. Po dramatycznych wydarzeniach kobietę przepełnia żądza zemsty na dawnym ukochanym. Inspiracją do stworzenia serialu była jedna z pierwszych historii miłosnych pomiędzy rdzenną Kolumbijką a Hiszpanem, związana z powstaniem miasta Kartagena.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27

Królowa i konkwistador - odcinek 21

Alonso i inni są zaskoczeni, że mieszkańcy występują przeciwko Pedro jako gubernatorowi. Sancho wykorzystuje nieobecność Pedra i nastawia ludzi przeciwko niemu. Tymczasem Pedro szuka córki, pomaga mu w tym Catalina. Musi znaleźć Indianina, który pomógł w ucieczce dziewczyny. Catalina jest wściekła na Juana za to, co zrobił, ale mu pomaga. Alberto chce pomóc Sanyi w ucieczce, choć jego koledzy się temu sprzeciwiają. 

Królowa i konkwistador - odcinek 22

Ojciec Sancho agituje przeciwko gubernatorowi nawet w kościele. Liczy, że przejmie jego stanowisko. Pedro nie wie, że Catalina spiskuje przeciwko niemu z księdzem. Jest wściekły na Juana. Chce, żeby został ukarany, bo pomagał Sol w ucieczce. Juan jest gotów oddać się w jego ręce i ponieść konsekwencje swoich czynów. Sol broni Juana i bierze winę na siebie. Nie rozumie, dlaczego wszyscy obwiniają tylko jego. 

Królowa i konkwistador - odcinek 23

Gonzalo i Alberto docierają do obozowiska Rebeki. Proszą o prowiant na dalszą drogę, ale wsparcie niestety nie jest takie, jakiego oczekiwali. Z powodu oszustwa Cataliny Pedro musi się pożegnać z urzędem gubernatora. Nieprzytomny Manolo trafia do szpitala. Juan próbuje uciec z miasta.

Królowa i konkwistador - odcinek 24

Rebeka opowiada Albertowi, jak powstało obozowisko. Na jego terenie ginie Gonzalo. Ines żąda, by Pedro doprowadził do skazania Juana. Catalina zaś robi wszystko, by go ratować. Szuka sprzymierzeńców. Meneses obiecuje Catalinie, że nie wyjawi nikomu prawdy o niej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE