Kozacka miłość streszczenie. Nikoła jest przekonany, że zabił brata. Oddaje się w ręce policji

2021-03-24 14:57 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy, który od końca listopada 2020 roku gości na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą losy Oksany, Aliony, Stiepana, Piotra i Olgi. Każdy odcinek jest prawdziwym emocjonalnym rollercoasterem. Co wydarzy się w najbliższych epizodach Kozackiej miłości? Koniecznie sprawdźcie!

Kozacka miłość odcinek 81 - streszczenie. Akcja Kozackiej miłości rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Kozacka miłość - odcinek 81

W ostatnich odcinkach Kozackiej miłości Marysia zmusiła Stiepana do powrotu, informując go, że będą mieli dziecko. Katia ponownie uciekła od Anfisy, ale trafiła do Ignatija. Koźma bezskutecznie próbował odnaleźć dziewczynę. Fiodor natomiast dalej prześladował swoją bratową Olgę, dając do zrozumienia, że ją kocha. Między braćmi doszło wówczas do awantury, która przerodziła się w bójkę.

W 81. odcinku Kozackiej miłości, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 29 marca 2021 roku, Nikoła będzie przekonany, że zabił w bójce brata, dlatego odda się w ręce policji. Okaże się jednak, że Fiodor żyje. Doznał poważnego urazu głowy i ma kłopoty z pamięcią. Nikoła zostanie zwolniony z aresztu i przyprowadzi chorego brata do siebie. Jak dalej potoczą się ich losy? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach serialu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE